Jump to content
Sign in to follow this  
C0RLE0NE

Niezrozumiałe fenomeny i absurdy współczesnego świata

Recommended Posts

Czytasz Bravo?

Istnieje to jeszcze? Wystarczy interia, tvn lub jakis kolorowy damski miesiecznik.

Dobre. Takich jest wiecej:

http://natemat.pl/112853,byc-jak-barbie-i-ken-kolejne-osoby-poddaja-sie-operacjom-aby-wygladac-jak-slynne-lalki

Edited by C0RLE0NE

Nie wiem co to za laska z pierwszego zdjęcia, ale tyłek ma konkretny :D Jak to nie fake jakiś, bo takiego tyłka przy takiej talii to chyba jeszcze nie widziałem.

A tak w temacie, to ja nie oglądam telewizji, nie mam facebooka, nie chodzę po jakichś durnych onetach czy interiach i widzę że żyje w szczęśliwej nie wiedzy. Popek ? Kardia... coś tam ? kto to jest ? :D

Nie wiem co to za laska z pierwszego zdjęcia, ale tyłek ma konkretny :D Jak to nie fake jakiś, bo takiego tyłka przy takiej talii to chyba jeszcze nie widziałem.

A tak w temacie, to ja nie oglądam telewizji, nie mam facebooka, nie chodzę po jakichś durnych onetach czy interiach i widzę że żyje w szczęśliwej nie wiedzy. Popek ? Kardia... coś tam ? kto to jest ? :D

Ma wlasnie taka wielka zyc. Chyba jakies zabiegi chirurgiczne czy cos.

Szczesliwy czlowiek jestes - tez tak bede musial robic. I tak ogladanie tv ograniczam juz do minimum.

Edited by C0RLE0NE

Po części się zgadzam po części nie, wydaje mi się że największy boom na te wszystkie portale już powoli zanika, oczywiście aktywność jest ale już nie taka jak kiedyś.

Mnie zastanawia tylko istota fenomenu pewnych zjawisk popkultury. O tych wydziaranych / wypiercingowanych robia programy w TV, jeden z najslynniejszych modeli swiata jest caly wydziarany a wczesniej byl nikim, wystarczy, ze wypuscisz sex tasme i juz w showbusiness'ie jestes na topie.

Watek zalozylem pod wplywem naglego wzburzenia po przyjsciu z pracy i zaatakowania mnie w tv, prasie i www popkulturowa wspolczesna papka. Takie moje przemyslenia na szybko.

No ale osssochozzi? To jest właśnie popkultura, kultura masowa, albo chłam dla mas. Dlaczego "fakt" czy "sun" to najpocztyniejsze dzienniki, choć każdy kto, nie wiem, jest w stanie książkę na miesiąc przeczytać widzi że są to szmatławce? Bo tacy jesteśmy, jako ludzie. Większość, pomimo cywilizacji i bieżącej wody w kiblu to dalej masa a masa równa w dół. No to gusta też są, jakie widać.

Nie ma sensu z tym walczyć, to tak samo jak deszcz - jest, i tyle. Możesz wyprowadzić się na pustynię - tam nie ma deszczu (choć uciec od popkultury bardzo trudno, ale da się). Tylko że nie warto. Natomiast co możesz, to ignorować popkulturę i nie wpuszczaj do domu. Kiedy ostatnio czytałeś dzieciom bajkę na dobranoc, taką z książki? Głupi przykład? Mi się nie wydaje... Albo, jakiego radia słuchasz? Nie wiem jak w UK, ale w Polsce różnica np. pomiędzy trójką a rmf fm jest znaczna. I tak dalej... :)

Żyj życiem, dając innym żyć. Spokojni są panami życia. Słyszą, widzą i milczą. Śpią dobrze, bo się nie szamoczą. Żyją długo, albowiem kultywują spokój wewnętrzny. Mają wszystko co trzeba, bo nie zabiegają o rzeczy zbędne lub cudze. Zachowują serce spokojne, bo nie przejmują się niczym. 
Baltasar Gracian y Morales

Moim skromnym zdaniem nie jest problemem to, że pokazują idiotów czy różnych dziwaków - są też ciekawe przypadki, które śmiesznie jest obejrzeć. Gorzej, gdy robi się gwiazdę z kogoś, tylko dlatego że na zawołanie pokazuje cyce lub jest pusty ale zrobi wszystko, żeby go pokazać. Problemem jest pokazywanie, że dzięki byciu idiotą można stać się sławnym = bogatym.

Ktoś kto ma ogromny zad jak kobyła, ale jest niezbyt bogaty przeważnie nazywany jest grubasem albo wielką dupą, ale jak ma hajs to robi z tego swój atut i wmawia ludziom że jest najpiękniejsza.

Nie ma co ukrywać, że dzięki mediom i takim celebrytom społeczeństwo staje się uboższe umysłowo i ma mniejsze zapotrzebowanie na wiedzę, a dzięki temu o wiele łatwiej jest kierować stadem otępiałych baranów :-)

Watek zalozylem pod wplywem naglego wzburzenia po przyjsciu z pracy i zaatakowania mnie w tv, prasie i www popkulturowa wspolczesna papka. Takie moje przemyslenia na szybko.

Szczesliwy czlowiek jestes - tez tak bede musial robic. I tak ogladanie tv ograniczam juz do minimum.

Hehehe, przecież Ty chcesz się karmić tym chłamem :D. No powiedz, każe Ci ktoś odpalać interię, onet i inne "media głównego ścieku"? Jesteś do tego zmuszany? Zobacz ile osób tutaj nie ma pojęcia o kim mowa, a dla Ciebie to niewyobrażalne. I ten pudelek, który chłoniesz jak gąbka wodę. Po prostu interesują Cię ploty i tyle. Po co się przed tym bronić. Zaakceptuj to jaki jesteś i bądź szczęśliwy :D

Why... So... Serious

Jak chcesz na szybko sprawdzic jakies newsy to wielka 3 portalow teoretycznie wydaje sie byc najlepsza.

TV to nie ma zadnych kablowek, Canal+, etc.

Pudelek to wlasnie szydera z tej papki.

A dzieciom czytamy ksiazki - klasyki gatunku

Odwieczny problem z głupiejącą młodzieżą. Sokrates martwił się bibliotekami i pismem, bo przez to ludzie nie ćwiczyli pamięci, potem martwiono się pewnie czymś innym, kilkaset lat temu jakiś Mozart zaczął sobie robić jaja z muzyki, w sprzedaży pojawiła sie papka dla mas określana jako "powieści", potem był ten ogłupiający rock and roll, gadające pudełko dla idiotów itp. Dzisiaj jako kolejne pokolenie wapniaków nie rozumiemy tatuaży, wystających tyłków itp. tak jak moi rodzice nie rozumieli irokeza i glanów.

Nie no Shuy ...... bez przesady, tatuaże i wystające tyłki są ok :D Sam na Instagramie obserwuje kilkadziesiąt Modelek :D

Izo nie znasz Kim i Kanye West?

To jaki z Ciebie szafiarz i celebryta.

Już chciałem zabłysnąć że wiem kto to Kanye West ale zaglądnąłem jeszcze dla pewności w google, no i wyszło że nie wiem :D myślałem że to dupa.

Niedawno wynajmowałem pokój takiemu ziomkowi co pół życia spędzał na tych Onetach. I jak tak nie raz rzuciłem na to okiem, to to jest dla mnie ostatnie miejsce z którego bym chciał zbierać jakiekolwiek informacje.

Edited by IZO