Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

1991' FLSTF do wyceny, ogłoszenie

Recommended Posts

Guest

Za 12 000 $ jest gotow sprzedac, duzo i nie duzo, zalezy jak na to patrzec, w zasadzie dwie wyplaty z nadgodzinami i mam. Motocykl widzial na zywo moj wujaszek, wyglada jak nowy. Zawsze chcialem miec jednego z pierwszych FLSTF, tylko marzy mi sie srebrny i 100% stock (a nie jak ten 99%) Mozna kupic nowe, sa w sprzedazy z 98 roku za 26 tys w N.J. tylko 98 juz mam. Ten zakup traktowalbym jako dlugofalowa inwestycje

fajny,
ale inwestowalbym w 90, to jest naprawde unikatowy model, ktory bedzie inwestycja, za takim przebiegiem raczej go nie trafisz, ale widzialem kilka sztuk na wschodzie, w przystepnych cenach i uzywanych "weekendowo" i wcale tak od reki sie nie sprzedaly a wrecz chwile to wisialo i ceny solidnie zeszly w dol zanim ogloszenia zniknely.
o cene w PL chyba nie pytasz ? tam EVOki taniej niz w USA chodza

edit: wisi na wschodzie 1 sztuka, kilka elementow ma zmienione/dodane, ale to "sztuka" wazne zeby kwit byl czysty i z 1990

Edited by LanyHD

25tkdq8.jpg

Guest

Tej sztuki na wschodzie nie moge znalezc, poza tym, szukam w stanie bliskiemu do nowego.

Pytanie do znawcow tematu, brak oslony na pas napedowy w prezentowanym egzemplarzu to norma? Gosc wystawia jeszcze jednego FLSTF i ten drugi ja ma, wiec jak to jest, bo cos mi tu nie pasi.

1. Malowanie - i znaczek na zbiorniku? Czy fat-boy nie miał zawsze tego "swojego"?

2. Dołożony gmol i te koła jak w dużym fiacie, tylko ze chromowane ale - OK.

Tylko po zakupie pytanie - jeździć tym czy postawić w salonie? Ale Hadek zacny, to fakt...

w Scranton PA jest GrayGhost 17k najechane,

z tak niskim przebiegiem jak ten 91 to moze w Milwaukee w muzeum bys znalazl, ;)

25tkdq8.jpg

Za 12 000 $ jest gotow sprzedac, duzo i nie duzo, zalezy jak na to patrzec, w zasadzie dwie wyplaty z nadgodzinami i mam. Motocykl widzial na zywo moj wujaszek, wyglada jak nowy. Zawsze chcialem miec jednego z pierwszych FLSTF, tylko marzy mi sie srebrny i 100% stock (a nie jak ten 99%) Mozna kupic nowe, sa w sprzedazy z 98 roku za 26 tys w N.J. tylko 98 juz mam. Ten zakup traktowalbym jako dlugofalowa inwestycje

Motocykl śliczny ale cena z dupy wzięta:) ja bym odpuścił, gdyż nie jest wart tej ceny.

Guest

1. Malowanie - i znaczek na zbiorniku? Czy fat-boy nie miał zawsze tego "swojego"?

2. Dołożony gmol i te koła jak w dużym fiacie, tylko ze chromowane ale - OK.

Tylko po zakupie pytanie - jeździć tym czy postawić w salonie? Ale Hadek zacny, to fakt...

Z tym emblematem na zbiorniku masz rację, nie zwrocilem na to uwagi.

Gmol można wy**bac, felgi ujda, opony z tym pasem też nie pasują.

Tego żółtego flsf puszcza za 9, może nim warto się zainteresować?

Guest

Malowania logo na zbiorniku sprawdzone, kupilem na swap meet ksiazki H-D z lat 90/91/92 itd wystepowaly fabrycznie glownie koniec 1991/92 itd

Loga na zbiorniku FLSTF bywaly rozne w tamtych latach

Guest

dzieki, zobaczymy jak dotrze, zeby sie nie okazalo ze to kupa gruzu :)

Guest

.....a to sprawa oczywista :)

Ciezarowke opijalem kilka razy, harego musze najmarniej z miesiac