Skocz do zawartości

Diavel dla początkującego - w ogóle myśleć o tym?


Rekomendowane odpowiedzi

Limo, w innym temacie w tamtym roku jak ktoś pytał o GSR 600 na pierwsze moto napisałes tak "

Limo

PROFESJONALISTA - demon prędkości

  • photo-thumb-13254.jpg?_r=0
  • Moderatorzy
  • moderator.gif
  • 6998 postów
  • Wiek: 32
  • Na FM od: 16 lipiec 2006
  • Skąd:Warszawa
  • Motocykl:F3

Napisano czw, 06 lis 2014 - 15:43

Krótka piłka, chcesz to sobie kup i już. Skoro na próby wyperswadowania tego bądź co bądź niemądrego pomysłu reagujesz agresją to znaczy że już podjąłeś decyzję."

 

To nagle Diavel jest lepszym pomysłem od GSR"a? :)

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 latek jak by założył taki temat z nawet znacznie większą ilością nabitych kilometrów, to by były posty typu "Bój się boga" albo by mu ktoś temat skasował.

 

Autor tematu wydaje się że i tak już jest na niego zdecydowany, ale chyba liczył na to że wszyscy będą jednogłośnie pisali że to wspaniały pomysł.

 

 

Jak dla Limo to tu by mogli 16-latkowie od R1 z 2015 r zaczynać, wystarczy że by chcieli i rozsądnie na kiblu wcześniej jeździli ;)

 

 

Choć 40 lat to nie mało a dziadki zazwyczaj jeżdżą spacerowo co by nie mieli czy to tico czy mocne bmw

Edytowane przez Pan Honda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam , moim zdaniem jest to najłatwiejszy motocykl jaki miałem i jakim jeździłem w życiu , prowadzi się intuicyjnie i jeździ tak jak opisują w gazetach ( glupio mi swojego chwalić ) jedynie w 1 miesiącu jazdy musiałem częściej patrzeć na licznik bo po mieście 140 latałem , dwa razy bym z tego powodu w dupę wjechał puszce , ale po przesiadce z czopa przy pierwszych hamowaniach wydawało mi sie ,że przez kierownice przelecę , ma wszystkie systemy bezpieczeństwa , nie ma sensu go kastrować "urbanem" gdyż jest bardzo przewidywalny

 

 

ostatnio zamieniłem się z synem na chwile ( jeździ MT-01) po 15 km szybko sie przesiadłem z powrotem bo sie czułem jakbym na wozie drabiniastym jechał .

Edytowane przez słoma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegos takiego jak "docelowy Motocykl" ........ jednym latasz rok i zmieniasz innym kilka lat i zmieniasz :D

 

p.s. Jak będziesz kupował to tylko czarny :D

 

Fincher ..... nie porównywałem, czytaj ze zrozumieniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docelowy to ten, na którym cię wsadzą do grobowca.

A tak nawiasem mówiąc, czy F-16 jest dobrym samolotem dla początkującego pilota, który latał wcześniej na Cessnie 152? :)

Chociaż ja to się nie znam, bo zaczynałem od Romecika i przejechałem na różnych motocyklach (żaden nie był docelowy) 29 sezonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jakoś zawsze mi się to kojarzy przy pytaniach, czy R1;Panigale;Vmax;Bking itp. są przezajebiste dla kogoś kto ciągnie nogi 50m po ziemi przy ruszaniu i zastanawia się czy jedyna to w dół, czy może jednak do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...