Jump to content
DrPlama

imigranci

Recommended Posts

A w Niemcowni Obywatele mają dosyć ale niestety nie dowiemy się tego z polskiej TV :D

Tu demostracja na temat umowy handlowej EU-USA http://ttip-demo.de/home/

Tu co tydzień protestuja przeciwko polityce Merkel http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/drezno-pegida-protestuje-przeciwko-merkel,585358.html

No właśnie. TTIP ma cholerny wpływ na nasze życie, ale na szczęście nikogo to nie obchodzi, bo araby nadciągają.

No właśnie. TTIP ma cholerny wpływ na nasze życie, ale na szczęście nikogo to nie obchodzi, bo araby nadciągają.

Obchodzi i to bardzo. Partię Zielonych.

Szkoda tylko że poza tym, jedynie drzewka w mieście, ścieżki rowerowe, geje, tolerancja i inne pierdoły, które nie są wcale naszymi największymi problemami.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Obchodzi i to bardzo. Partię Zielonych.

Szkoda tylko że poza tym, jedynie drzewka w mieście, ścieżki rowerowe, geje, tolerancja i inne pierdoły, które nie są wcale naszymi największymi problemami.

Co ma wspólnego wejście do strefy wolnego handlu z partią zielonych?

TTIP praktycznie zmienia całe europejskie prawo handlowe na przepisy amerykańskie. Nie ma nic wspólnego z ekologią.

Dwa linki do artykułów o demonstracjach (przeciwko umowy handlowej USA-EU i Imigrantom) w DE, są dowodem że zmieniłem zdanie na temat imigrantów?

BRAVO :D Dedukcja godna Pisiora :D

Co ma wspólnego wejście do strefy wolnego handlu z partią zielonych?

TTIP praktycznie zmienia całe europejskie prawo handlowe na przepisy amerykańskie. Nie ma nic wspólnego z ekologią.

No... Oni są świadomi wszystkich negatywnych konsekwencji, jakie z tego wynikają i są bardzo "anty". Nie zajmują się wyłącznie ekologią wbrew pozorom i wykraczają nieco poza główny target.

...a do tego Niemcy potrzebują wyżu demograficznego.

Ziggi

Na to sa inne sposoby i wcale nie trzeba nkogo sciagac.

:crossy:

...a do tego Niemcy potrzebują wyżu demograficznego.

Ziggi

Na to sa inne sposoby i wcale nie trzeba nkogo sciagac.

To czemu z tych sposobów nie korzystacie??? A... przypomniałem sobie, jak wyglądają Niemki... No to chyba zostali Wam tylko imigranci :biggrin:

• 1. To czemu z tych sposobów nie korzystacie???
  • 2. A... przypomniałem sobie, jak wyglądają Niemki... No to chyba zostali Wam tylko imigranci

Ziggi

1. Ziggi, wez mi powiedz dlaczego Polska / polacy nie .....

W PL z tego co wiem tez przyrost naturalny Spada.

Gdy przy sterze siedzi ktos, kto ma inne priorytety, to moze wygladac to wlasnie tak jak w tej chwili wyglada. Notabene przypomina mi sie " Kariera Nikodema Dyzmy " z Pazura gdzie propagowal polska zywnosc. Zamien to na emigrantow czy robienie dzieci i masz gotowca.

Niema dotacji - niema dzieci. Bylyby dotacje, byly by dzieci.

2. Z ciekawosci zapytam sie a ile Ty tych Nemek znasz ? W przegladzie tych ktore graja w hollywoodskich filmach to PL raczej w tej dziedzinie kiepsko wypada, w modelkach zreszta podobnie.

A to, ze ktos jakiegos potwora na focie zamiescil, dalekie jest od realiow, ze tak wyglada cala nacja, osobiscie znam tez " kilka Poleg " i w zaufaniu powiem Ci, ze hit'ami tez nie sa.

Edited by ks-rider

Ładne Niemki też widziałem, ale ja mówię o średniej krajowej.

Ładne Niemki, to imigrantki z Polski.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

He, he,

z ta srednia krajowa to tak jak ze srednimi zarobkami albo ze szklanka w ktorej jest dokladnie polowa objetosci wody. Dla jednych jest mniej niz polowa, dla innych wiecej niz polowa.

Ładne Niemki, to imigrantki z Polski.

Nie koniecznie, nawet dzisiaj spotkałem na krakowskim rynku 3 niezłe panny, ostro się zdziwiłem jak zaczęły szprechać. Przyjechały by sobie zdjęcie ze smokiem zrobić :p

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Żarcik to był...

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)