Skocz do zawartości

Moto na a2 dla malej osoby


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuje motocykla na kat a2, będzie to Mój pierwszy motocykl.

 

Mam 170 cm i ważę ok 55 kg i mam problem z dobraniem motocykla

 

Interesują mnie nakedy i supermoto do 10 tys.

 

Zeby tez nie był drogi w utrzymaniu i nie spalal hekto litrów paliwa.

 

Będę wdzięczny za wszystkie porady

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Supermoto przy tym wzroście to trochę ciężki temat. A co do nakedów to GS 500E i odpowiedniki innych producentów są w sam raz na początek (ER 500, CB 500), a i o wzrost też się nie martw. Moment obrotowy niezbyt duży, dzięki czemu wybacza dużo błędów.

10 tysięcy? Szczerze to odradzam kupna motocykla tej klasy za te pieniądze. Jeżeli nabierzesz szybko wprawy na 500ccm to uwierz mi na słowo, że po sezonie będziesz chciał coś większego ;) ok 5-6 tyś powinieneś dorwać coś ciekawego.

Zacząłeś już jazdę? Jak się czujesz na moto?

Edytowane przez MaczuPikczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam

Poszukuje motocykla naked-bike na prawo jazdy kat A2 , na miasto i na jakieś dłuższe trasy ( 100-200km )

Nie należe do wysokich ludzi , budżet to około 12-13k . Bo musze kupic jeszcze nowy kask i jakies spodnie :) .

Zależy mi też zeby spalanie nie było zbyt duze , czyli ogólnie oszczędne moto .

Na oku mam Honda CB500F , na egzaminie jeżdziło mi sie nim dośc dobrze , spalanie też ok w granicach 3,5 L .

Co sądzicie o tym motocyklu , a może polecicie mi inny ?

PS . Jeśli zamontuje wydech ixil do CB500F , to spalanie bardzo wzrośnie ? Bo dzwięk w oryginalnym wydechu nie brzmi zbyt fajne :P

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...