Skocz do zawartości

Suzuki gsr 750 vs honda cb1000r prosze o porady przy wyborze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,tak jak w temacie za niedlugo planuje zakupic jeden z powyzszych nakedow,niestety nie mialem nigdy mozliwosci jezdzic zadnym z nich. Do tej pory od pieciu lat bylem "wierny" swojej R1 ale pora na zmiany i cos bardziej przyjaznego i wygodnego,dlatego zwracam sie do was koledzy o wszelkie porady w tej kwesti napewno na forum sa osoby ktore posiadaja doswiadczenie na tych maszynach i moga co nieco napisac na ten temat ,chodzi mi przede wszystkim o silnik,mam na mysli moc zeby moto ladnie ciaglo od spodu az do konca no i oczywiscie zeby tej mocy nie brakowalo ,i jak trzeba bedzie dac na kolo to nie bd z tym problemow.Wszelkie uwagi dotyczace zawieszenia i pozycji za kierownica bd mile widziane,jesli ktos mial doswiadczenie z obydwoma tymi motocyklami to prosze o wszelkie szczeguly ,niby roznica wydaje sie niewielka bo to 20KM ale w motocyklu moze to oznaczac "duzo".Osobiscie bardziej do gustu przypadlo mi suzuki ale to tylko w kwesti wygladu,,natomiast nie jest to czynnik ktory bedzie decydowal o wyborze.

Motocykl kupuje z zamiarem uzytkowania go glownie w miescie do codziennych czynnosci,poza tym lubie troche "poszalec na motocyklu" i chcialbym zeby spelnil moje oczekiwania i nie bylo z tym problemu.

Z gory dziekuje za wszelkie porady i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałbym Hondę. Mocniejszy silnik (we wszystkich testach porównawczych GSR750, jakie czytałem, silnik opisywano jako mocno "wykastrowany")

Suzuki sprawia wrażenie tańszego, wykonanego z gorszych komponentów (stalowa rama, stalowy skrzynkowy tylny wahacz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktm 990 na koło na zawołanie, po zakrętach jak po sznurku.

Lub jeśli nie potrzebujesz tyle mocy to ktm 690smc lub sm. Banan twarzowy gwarantowany :)

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...