Skocz do zawartości

Pomotlana elektryka w Aprili MX50


Vixa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie
Mam problem z elektryką w Aprili MX50
Moto zakupiłem bez akumulatora, również chyba zepsuty jest regulator napięcia, na wszelki wypadek zakupiłem choński do 2T z czterema pinami, kierunki również do zrobienia, lewy działą tylny, po włączeniu prawego palą się wszystkie na raz.
Ogólnie jest że świecą światła tylko gdy dodaję mocno gazu, tak to ledwo co się żarzą.
Pytanko do was, jak to sensownie podłączyć od nowa ?? W sensie zacznijmy od stacyjki który kabel odpowiada że po przekręceniu będzie szedł prąd na światłą ?
I w razie W, mógłby ktoś mnie nakierować jaki kolor kabli idzie do których pinów w regulatorze ?
Dodam że po wpięciu akumulatora ten nie ma ładowania.

Już myślałem żeby nawet całkiem ominąć stacyjkę i zrobić coś na wzór dodatkowego przełącznika który włączy po prostu napięcie na wiązkę z kierunków i świateł. Tylko najważniejsze aby było ładowanie akumulatora.
Regulator posiadam taki (patrz załącznik)

post-82915-0-68346300-1439227515.jpg

Edytowane przez Vixa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na schemat po włosku, mało jasny dla kogoś kto liznął odczyt schematów.
Ma ktoś pojęcie np. po kolorach kabli skąd do kąd itd. ?
Właśnie zobaczyłęm że schemat na który patrzałęm był do dużo starszego rocznika, nie potrafię znaleźć do 2003.

Edytowane przez Vixa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schemat to schemat są opisy kolorów i po kabelkach dojdziesz. Bez tego będzie to szukanie po omacku i drutowanie. Masz pojazd więc musisz mieć serwisówkę do niego i schematy, na chomiku coś jest sprawdź czy to ten rocznik i działaj.

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema inaczej jak tylko schemat i krok po kroku. Nie da się na skróty i nikt za ciebie tego przez internet nie zrobi.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...