Skocz do zawartości

jaki duzy mocny motocykl dla mnie?? kto doradzi?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Polecam motocykl dla wysokich.Jest to BMW R1200RT. Mam 176cm wzrostu , fotel obniżony na maxa i ledwo sięgam ziemi. Ale jak na nim jadę to wyglądam jak bym na wierzchowcu siedział.Wysokie bydle i do tego ma charakter. Jak go zaparkujesz w rzędzie z przecinakami, to wygląda jak transatlantyk wsród kajaków.

Mam podobne wymiary do autora wątku i muszę stwiedzić, że R 1200 RT jest za małe :) Kolana są uciskane przez przednią owiewkę, tak samo jest z K 1100 LT, Paneuropen 1100.

 

Natomiast bardzo wygodnie mi było na FJR 1300 no i oczywiście na R 1200 GS ADV i jego nowszej wersji LC.

 

Trudno dla nas wysokich i potężnych o komfortowy motocykl :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to się stało, że przy wzroście 176 cm ST1100 jest za małe?? No ja posiadam takie centymetry i wydawało mi się, raczej, że jest za duża dla mnie ta maszyna. Skończyło się na wymianie siedzenia. Teraz obie stopy spokojnie stawiam na ziemi. Kierownica jest już nawet, maksymalnie pochylona w moją stronę a i tak muszę się pochylać i łapki drętwieją bo mocno uciskam. Ale się nie skarżę, nie skarżę. :buttrock: tylko śmigam. Pan European to kawał solidnego motóra.

Grzeczni po śmierci idą do nieba. Niegrzeczni po śmierci idą tam gdzie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Przecie to wysoki motocykl. Tak po prawdzie to sam zainteresowany powinien ostro szukać sprzętu dla siebie. Ja osobiście Kolegi nie znam i nie wiem co lubi i jak chce jeździć? Nikt z nas, uczciwie mu nie doradzi bo każdy chwali to co ma lub lubi. A chcąc sprawdzić to o czym piszemy i polecamy, musiał by mieć dostęp do sporego klubu motocyklowego, w dużym mieście.

Edytowane przez LWfilip

Grzeczni po śmierci idą do nieba. Niegrzeczni po śmierci idą tam gdzie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...