Skocz do zawartości

Podobne do Rometa ADV 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Szukam motocykla 125ccm w stylu Rometa ADV125. Nie mam prawka kat. A, ani raczej nie planuję robić (orzynajmniej narazie). Nie zamierzam również wyjeżdżać w jakis konkretny ruch drogowy. Szukam czegoś co wiedzie tam, gdzie samochód sie nie zmieści, a rowerem brakuje mi sił w nogach. Orurowanie (takie jak w ADV 125) pozwoli mi na zabranie jakiś bajerów np. napoje, jedzenie i wybrać się w las na piknik z dziewczyną, a jak nabiorę wprawy to może w góry (mam niedaleko). Szukam czegoś w tym stylu, ponieważ sporo negatywnych opinii jest o tym romecie, a jego styl i "miejsce na bagaże" bardzo mi odpowiadają. Mój budzet to 10 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli dysponuejsz 10tys. zł to kup sobie albo używaną Hondę Varadero 125, albo z nówek coś markowego, 125-tki mają np. -Honda, Yamaha, Suzuki.. Trzeba popatrzeć i wybrać coś co się spodoba i spełni twoje oczekiwania.. Z takim orurowaniem jakie ma ten Romet, raczej nie znajdziesz markowej 125-tki.. można jedynie dokupić jakiś stelaż na kufer, czy osłonę silnika, albo zrobić coś na zamówienie.

Edytowane przez Grzechuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz jeździć tam gdzie "samochód nie da rady" to szukaj pod hasłem enduro.

Np yamaha dt 125, o wspomnianej varadero zapomnij do lasu to się nie nadaje za ciężkie i słabe.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Varadero odpada, oglądałem go jakiś czas temu i poprostu mi nie pasuje. To nie ma być stricte w las, tylko jak pisałem, zabrać troche gratów i z dziewczyna na jakis piknik wyjechać. Też nie chce kupowac sprzętu zbyt profesjonalnego, bo to dopiero moje początki z moto będą. Jak mi spasuje, to dopiero będę robił prawko i szukał czegoś większego i "konkretnego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi, ale wola ojca uniemożliwiła mi całkowicie wybór motocykla, ponieważ znalazł mi na allegro motocykl, który według niego bardziej mi będzie odpowiadać. Ile w tym prawdy nie wiem, ale na początek przygód wezmę co dają. Na chwilę obecną temat zakmnięty, chyba, ze inni będa chcieli skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...