Skocz do zawartości

Rzeczywista moc silnika Daytona 675 R


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zakupiłem jako prezentacyjny motocykl w Niemczech, który okazało się miał swoją historię na torze. W serwisie Triumpha odkryto dwukrotnie przemapowanie silnika, wymianę na nieoryginalną zębatkę, ślady po kluczach w niedostępnych miejscach, rozciągnięty bardziej łańcuch w stosunku do przebiegu, wyrobiona śruba naciągu łańcucha. Ale wiadomo że akcesoria torowe można załoźyć w miejsce oryginalnych i przy sprzedaży trudno na fabrycznych elementach przy kupnie zauważyć slady.

Pojechałem, na hamownię gdyż silnik wydawał się mało dynamiczny. Czy może ktoś mi powiedzieć na ile dane z hamowni Mocy i momentu odbiegają od parametrów nowego silnika. Wiadomo że fabryka podaje parametry silnika bez obciążenia, stąd trudno o porównanie z tabelką fabryczną. W załączeniu wykres i maks parametry.

post-28240-0-12850100-1437824616_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozesz zlozyc reklamacje.

 

Jezeli to moc na kle, to mozesz byc szczesliwy.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mogę reklamować. Gwarancja się skończyła. Dłubać i zostawić ślady po narzędziach mogłem sam. Jestem już zapisany na przegląd w serwisie Triumpha ale tam się długo czeka. Moc jak mi powiedziano to na silniku ale z obciążeniem elektryki , układu przeniesienia napędu - więc to coś pośredniego chyba między mocą na kole a mocą gołego silnika.

Ogólnie nawet jak się kupuje w salonie w Niemczech to trzeba zachować maksymalną ostroźność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ntrzeba zachowywac maxymalnej ostroznosci tylko trzeba zapytac i wpisac w umiwe K-S.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz zmieniony filtr i komin + mapę? Nie? To nie patrz na wykresy Kolegi Strita, sam napisał, że ma KNa i inną mapę...

Dziękuję.

 

Na moje oko, jak masz serię założone teraz, to zajeżaście wykręciła ta Daytona.

Edytowane przez rura_sn-n

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...