Jump to content
alone

Rzeczywista moc silnika Daytona 675 R

Recommended Posts

Witam!

Zakupiłem jako prezentacyjny motocykl w Niemczech, który okazało się miał swoją historię na torze. W serwisie Triumpha odkryto dwukrotnie przemapowanie silnika, wymianę na nieoryginalną zębatkę, ślady po kluczach w niedostępnych miejscach, rozciągnięty bardziej łańcuch w stosunku do przebiegu, wyrobiona śruba naciągu łańcucha. Ale wiadomo że akcesoria torowe można załoźyć w miejsce oryginalnych i przy sprzedaży trudno na fabrycznych elementach przy kupnie zauważyć slady.

Pojechałem, na hamownię gdyż silnik wydawał się mało dynamiczny. Czy może ktoś mi powiedzieć na ile dane z hamowni Mocy i momentu odbiegają od parametrów nowego silnika. Wiadomo że fabryka podaje parametry silnika bez obciążenia, stąd trudno o porównanie z tabelką fabryczną. W załączeniu wykres i maks parametry.

post-28240-0-12850100-1437824616_thumb.jpg

Zawsze mozesz zlozyc reklamacje.

Jezeli to moc na kle, to mozesz byc szczesliwy.

:crossy:

Edited by ks-rider

A co mogę reklamować. Gwarancja się skończyła. Dłubać i zostawić ślady po narzędziach mogłem sam. Jestem już zapisany na przegląd w serwisie Triumpha ale tam się długo czeka. Moc jak mi powiedziano to na silniku ale z obciążeniem elektryki , układu przeniesienia napędu - więc to coś pośredniego chyba między mocą na kole a mocą gołego silnika.

Ogólnie nawet jak się kupuje w salonie w Niemczech to trzeba zachować maksymalną ostroźność.

Nie, nie ntrzeba zachowywac maxymalnej ostroznosci tylko trzeba zapytac i wpisac w umiwe K-S.

:crossy:

Następnym razem ! Dziękuję.

Moc i moment bliższe danym fabrycznym niż w moim przypadku. Dziękuję

Czy masz zmieniony filtr i komin + mapę? Nie? To nie patrz na wykresy Kolegi Strita, sam napisał, że ma KNa i inną mapę...

Dziękuję.

Na moje oko, jak masz serię założone teraz, to zajeżaście wykręciła ta Daytona.

Edited by rura_sn-n

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.