Skocz do zawartości

jak odblokować motorek


Krakkers98
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Wie ktoś jak odblokować motro Kinroad/Kingway Italy xt50-20 Vision?
kupiłem go z przebiegiem zaledwie 1097km a to rocznik 2010 jak nowy. Na pewno nie jest to 50ccm stawiam na 70 lub 80. niestety zablokowany i nie mam pojęcia jak go odblokować. pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co stawiasz? Skąd wiesz, ze 70 lub 80 ccm? Na razie to robisz loterię.

Nowsze skutery już z reguły blokowane są na module. Kup odblokowany moduł i tyle.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Wie ktoś jak odblokować motro Kinroad/Kingway Italy xt50-20 Vision?

kupiłem go z przebiegiem zaledwie 1097km a to rocznik 2010 jak nowy. Na pewno nie jest to 50ccm stawiam na 70 lub 80. niestety zablokowany i nie mam pojęcia jak go odblokować. pomoże ktoś?

 

 

myslisz, ze poprzedni wlasciciel zrobil z 50ki 70ke by go pozniej zdlawic??? gdzie logika?

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 poniewaz jest cylinder zmieniony. wujek jest ogarniety w tym temacie wiec jest to 80. I nie wiemy czy wymienic cewke gaznik czy tlumik przewiercic. to 4t i ma 4 biegi w takim silniku tez jest modul?

Edytowane przez Krakkers98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuter może być zablokowany w 3 miejscach : moduł , mniejsza dysza w gaźniku i dodatkowy króciec na wydechu , który w moim Kimco odcięli zaspawali .

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A karte woznicy na wyzsze pojemnosci ma ?

 

Jak sie uniformowani dowala, to pojdziesz przed sad dla nieletnich a i rodzicom sie dostanie.

Podejrzewam, ze po rozprawie bedziesz mial doope bardziej czerwona niu stado pawianow ! I oby !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy jadę 50 i chcę więcej to obroty stają na 6. i już nie jedzie tak gładko tylko go tak trze więc jest zablokowany. zarejestrowany na 50 ;) i to jest motorower a nie skuter.

Edytowane przez Krakkers98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, Skooter to nie motorower :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...