Skocz do zawartości

Wydech electra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

W mojej Electrowni z 2007r. mam wydechy Vance&Hines w idealnym stanie. Piękny dźwięk, ale dla mnie trochę za głośny. Może ktoś wie jak można je wyciszyć? Mogę też wymienić się z kimś na oryginalne wydechy.

 

Shadow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pomoże trochę tylko który ja mam ok 2 cale średnicy. Mam wsadzone takie jak malyhd ma za 215,- uw-016 ale efekt wytłumienia mizerny. Widzę że mają takie gotowe z wełną wygłuszającą. Take wygłuszenie chyba będzie najlepsze. Jak w praktyce?

Jeszcze mam jeden problem z radiem. Nie łapie wszystkich stacji, przeskakuje co 0.2 na skali nieparzyste. jak to przestawić?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeżę temat.

Chciałbym wyciszyć wydechy Screamin Egle

Poniżej wrzucam fotki jak to wygląda...

Przeczytałem już co nieco o dbKillerach....

Jednak nie wiem, co jest zamontowane u mnie w rurach...dlatego fotki

Niczego nie będę sugerował........czekam na opinie forumowiczów.....

 

post-81538-0-76067000-1486225182_thumb.jpg

post-81538-0-70044900-1486225217_thumb.jpg

post-81538-0-22183000-1486225235_thumb.jpg

post-81538-0-25920400-1486225260_thumb.jpg

post-81538-0-46330900-1486225264_thumb.jpg

 

Nie jedź szybciej, niż lata Twój Anioł Stróż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burb jak dla mnie to tam jest wyciszenie ,ale pewnie wata sie wypalila - kup nowa watę , odkrec wyciszenie , zawin wate i bedzie git . U siebie mialem to samo .

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok

Dzięki za wsparcie...

 

Rura wydechowa jest średnicy ok 90mm.

Głęboko wewnątrz, po średnicy 90mm, od strony wewnętrznej rura pokryta jest siatką drucianą....

 

Wkład, który z zewnątrz wygląda jak dbKiller, posiada wewnętrzną tuleje o średnicy 42mm.....ale ta tuleja jest długości max 40-50mm.....

 

chorcio - sugerujesz, zawinięcie watą...OK, rozumiem, że watą zawija się wewnętrzną rurkę dbKillera, OK........ale w moim przypadku chyba brakuje jeszcze tej rurki, na którą watę można zawinąć, bo moja rurka ma tylko 40-50mm długości..... czy dobrze kombinuje... ?

 

Fazik...cenna uwaga...przy moich wydechach łeb urywa...Lech_N potwierdzi... ;-)

 

Hym, chyba że wymiana na oryginały...

 

Miłego dnia

Nie jedź szybciej, niż lata Twój Anioł Stróż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup matę wyciszającą do tego siatkę z małym oczkiem i drut wszystko ładnie zawijasz i skręcasz drutem. Kiedyś się tym bawiłem zmieniając dźwięki.

Siatkę i drut kupiłem u gościa z forum nick Edzio. Ma swojego posta na FM sprawdź.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...