Skocz do zawartości

Dwie Daytony do oceny, ogłoszenia


Rekomendowane odpowiedzi

Taki mamy klimat, że wdzięczny byłbym za ocenę, najlepiej organoleptyczną takich dwóch sztuk:
http://olx.pl/oferta/swietny-triumph-daytona-675-CID5-ID7xOXZ.html - nalepki z rok starszej i ciekawostka, blok silnika jasny, a taki miały motocykle srebrne i czerwone.
http://olx.pl/oferta/triumph-daytona-675-jak-nowy-2011r-2600km-nie-r6-gsxr-750-cbr-600-zx6-CID5-IDa4yYB.html#996e177726 - przedni laczek wymieniony przy 2 tysiącach przebiegu... Hyhyhy... I ciekawostką kolor lag nie odpowiada kolorowi lakierowania i dodatkowo wyglądają na te jakie ma street trypel (z koloru wnioskuję).
Fajnie by było gdyby ktoś z rejonu mógł rzucić okiem na te konie, wdzięczność zostanie wyrażoną w sposób odpowiedni, chyba, że ktoś z fot jeszcze coś wywnioskuje...

 

Nic nie ma na rynku, nie licząc salonów ;-), a chciałem coś nabyć, żeby zrobić parę kilometrów, zanim zawlokę to kaleczyć na spid deja ;-), dlatego estetyka to tak średnio mi wadzi, bardziej zależy mi na mechanice i geometrii... Wiadomo, że takie jak nie leży, to chyba popsute w kącie stało, więc liczę się z przeszłością różną pojazdów, ale jak coś było to ma mieć wymienione i poza tym być w 110% sprawnym/prostym/zajeżastym...

Dzięki z góry.

Edytowane przez rura_sn-n

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do wywalenia, kupiłem street trypla ;-).

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...