Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Otóż jestem posiadaczem Yamahy XJ 600 Diversion z 97(jeszcze przed liftem) i mam z nią problem otóż czasem jak dam po manetce to mi słabnie w pewnym momencie i coraz słabiej idzie i zaczyna palić na 2 gary i cięższa reakcja na manetkę ale to występuje nie tylko przy mocniejszym dodaniu gazu ale też ot tak (jadę normalnie i nagle słabnie , nierówno chodzi i gaśnie ) i muszę czekać aż przejdzie mu to i to czasem po 20 minut :( .Nie wiem co jest przyczyną ;/ sprawdzałem pompę gaźniki i nic niepokojącego nie było .
Więc myślę że to wada pompy i przymierzam się do zmiany na elektryczną z wersji poliftowej i czy dużo pitolenia z tym jest ?
Kolejne pytanie czy dużo czasu zajmuje Wymiana uszczelniaczy lagów na przednich teleskopach ?
I jakie by były w przybliżeniu koszta przeróbki na Nakeda (ciężko znaleźć używki) więc może ktoś ma jakieś stronki z używanymi częściami których nie znam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś było tak że dałem mu po garach i od razu zdechł zatrzymałem się i po ojca zadzwoniłem żeby mnie do domu odholował , w dommu rozebrałem ją i pompa była sucha a kranik był otwarty na priv , złożyłem poczyściłem i nic nadal , dopiero jak psiknąłem samostartu do filtra powietrza to zaczął ciągnąć powoli paliwo ale i tak trzeba było czekać . :( I ja mam wersję z 97( w papierach rok produkcji jest ) i to jest przedliftówka lekko zaokroąglona lampa i bez dzielonego bocznego plastiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...