Jump to content

Eleven Bike Fest II 03-05.07. Wrocław

Recommended Posts

no mnie to rozpoznasz - pierwszy uczestnik I edycji 11

Już za tydzień zaczynamy imprezę!

Zapraszam wszystkich na nasz zlot - forumowicze meldować się i ujawniać na zlocie! Obowiązkowy kielon !

PS

w tym roku do wygrania Harley :)

Świetna impreza. Swietni ludzie. Chyba wpisze ten zlot na stałe do swego kalendarza, bo naprawde WARTO!!!

;)

Wiem, ze post brzmi jak komentarz z allegro, ale w sumie jak ktoś ma jakieś watpliwości to niech sam sprawdzi.... :biggrin: ze warto :excl:

Edited by FIS

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia.''

Autoryzowany dealer S&S Cycle

site-logo-badge.png

https://harley-parts.pl/           https://silentgrayfellow.pl/  

Dzięki wielkie za miłe słowo!!! ...i sorry za moją "nieobecność" ale roboty trochę było...

generalnie mogliśmy dopiero imprezować "bez ciśnienia" od 1:30 w niedzielę - co też czyniliśmy do 11:00 ;).

Dzięki za przybycie i mam nadzieję , że piwo w spokoju wychylimy na jakimś spotkaniu / zlocie.

Pozdr

To jakoś tłumaczy brak ciebie na bramie, ale może dobrze, bo było nas sporo i mogłoby się nie skończyć tak szybko. Choć baniek i tak nie zabrakło. Dawno nie byłem na zlocie, żeby się tak intensywnie wybawić od początku do końca. Jedzenia, picia w opór. Kolejek brak, muzyka kiedy tylko zaczęła grać, była na świetnym poziomie. Dealer miał takie ceny na wybrane rzeczy, że przeprowadzam się do Wrocka.Niedaleko jeziorko, gdzie też było wesoło. A Saxon to bogowie.