Skocz do zawartości

Przesiadka z Aprilia Tuono na... ?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Zastanawiam się (na razie luźno) nad zmianą motocykla. Tuono jest zajebiste ale chciałbym coś:

 

- wygodniejszego dla pasażera

- z lepszym zasięgiem, >200 km

 

 

Fajnie jakby nadawało się do szybszego pogonienia od czasu do czasu. Teraz nie wiem czy coś bardziej w kierunku dużych zygzaków czy bardziej w kierunku Triumpha Tiger Sport? Na GSa niestety nie mam siana :D

 

Budźet wstępnie 15k PLN.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak z $$$ się zmieszczę, a coś z bardziej zrelaksowaną pozycją? jakieś GSXy 1.4 albo duży Fazer?

GSX to pierdylion Nm sle przy 140 już zaczyna wiać i to mocniej niż na Tuono bo pozycja bardziej wyprostowana. Fazer ma chociaż kawałek owiewki, do tego z 50 kilo lżejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ario mialem speeda 1050 i byl to jeden z lepszych nakedow z jakimi mialem do czynienia, taki maly wariat :) Do turystiki w 2 osoby tak srednio bo sprzet jest maly ale samemu po zalozeniu dodatkowej owiewki sie nada bo kanapa wygodna i pozycja za kierownica tez calkiem fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Tigera Sport 2014 i moj plecak twierdzi ze to najlepszy dla niej motocykl a jezdzilismy razem na:

- SV650S

- GSX-R750 L0 :0

- Speed Triple 2011

- R1 ´10 - nie, na tym koniu po 1 jezdzie powiedziala ze wiecej nie chce

 

...az wkoncu stwierdzilem ze albo ona ma wygodnie albo ja mam sie czym wyszalec. To trudny kompromis. Zdecydowalismy sie na 2 motocykle.

Kupilismy CBF1000 ktorego po roku zmienilem na Tiger Sport-a i tak juz zostalo. Plecak zabronil mi sprzedawac tego motocykla a ja mam Street Triple R, swietny motocykl na zakrety ale brakuje mi tego litrowego kopniecia teraz oraz ochrony przed wiatrem.

 

Z tego czym jezdzilem szukajac dobrego motocykla dla nas obojga moglbym polecic jeszcze Z1000SX, samemu rowniez daje mnostwo frajdy a plecak co prawda tronu nie ma ale warto przetestowac. Dodatkowo od 2014 sa b.ladne kufry do tego modelu.

 

W ogole to ubolewam ze motocykle troche sie podzielily nie tak jakbym chcial - brakuje maszyn pokroju FZ1 Fazer, Z1000SX ktore waza 220kg i mniej. Teraz doszedl jeszcze GSX-S1000F. Sa za to nakedy, sporty lub suv-y z wysoko osadzona owiewka. Na sporcie niewygodnie, na nakedzie wieje a suv-y ciezkie (kilka lekkich modeli powstalo, np MT-09 Tracer). Trzymam kciuki za nowe suzuki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za sugestie. No więc ogłoszenie wisi, dzisiaj dzwonił potencjalny kupiec, złożył mi ofertę i... daję sobie 2 dni na namysł, ale chyba jednak zostanę przy Tołdim i na razie nie zmienię na nic. Dlaczego? Zabawa na T jest wyśmienita (solo) a musiałbym za dużo dołożyć do zmiany np. na Tigera czy dużego zygzaka. Kobita mówi, że na tyle co jeździmy razem to wytrzyma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...