Jump to content
C0RLE0NE

Aktualna sytuacja polityczno-gospodarczo-społeczno-ekonomiczna w Polsce

Recommended Posts

nota własna tp, informacja w wiki. a to, że dla chwilowej potrzeby zaprzeczenia nie uznajecie faktów - już nie mój problem

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]

A może to jest tak jak z papieżem? Że oficjalnie on jest papież, czyli boss wszystkich katolików, ale nasi są inni (lepsi?) i się nie przejmują tym co on gada? Czyli że Przegląd jest katolicki, ale nie dla "prawdziwego katolika"?

No staram się sens w życiu znaleźć... :D

Żyj tak, żeby Twoich pomników nie musiała pilnować policja.

Pegi na Twitterze.

Po G20 zasadzono dzis holendra, wylapal dwa lata i siedem miesiecy, jutro sadza Polaka, zobaczymy ile tem wylapie.

:crossy:

Tymczasem w "mediach" "niezależnych"

7026a374c7cc8d2cf447b098a65b8a03.jpg35bc29a8f0d8f9e6126d8c7f2b6f9a3d.jpgb7b133a9b848ca4b0c2cf4b48ac297ea.jpg6cbea4d5f102968473e75afa44c9a676.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

A może to jest tak jak z papieżem? Że oficjalnie on jest papież, czyli boss wszystkich katolików, ale nasi są inni (lepsi?) i się nie przejmują tym co on gada? Czyli że Przegląd jest katolicki, ale nie dla "prawdziwego katolika"?

No staram się sens w życiu znaleźć... :D

Jesli napiszesz,ze jestes krolem Wszechswiata,to znaczy,ze nim jestes?

Wez i rozwin nazwe NSDAP.

Guest dolce vita

Kilka stron wcześniej ktoś sugerował jakoby niedoszły kontrakt Autosanu to wina Dobrej Zmiany. Nie polemizowałem z ewidentnym łgarstwem bo nie miałem wystarczających informacji. Powoli jednak na światło dzienne wychodzą nowe fakty. Ciekaw jestem czy twórca Fake Newsów przeprosi za pomówienie.

http://fakty.interia.pl/polska/news-prezes-autosanu-o-spoznionej-ofercie-na-pewno-nie-bylo-tutaj,nId,2433859

Wez i rozwin nazwe NSDAP.

A co? Dla ciebie za trudne? Czy focus tylko na "S" się załączył?

A w połączeniu z tym tekstem:

Jesli napiszesz,ze jestes krolem Wszechswiata,to znaczy,ze nim jestes?

To już w ogóle niezła schiza.

Dodana podpowiedź, bo może dla ciebie za trudne:

Jeśli napiszą, że są (narodowymi) socjalistami, to znaczy, że są socjalistami?

Edited by nabokow

Kilka stron wcześniej ktoś sugerował jakoby niedoszły kontrakt Autosanu to wina Dobrej Zmiany. Nie polemizowałem z ewidentnym łgarstwem bo nie miałem wystarczających informacji. Powoli jednak na światło dzienne wychodzą nowe fakty. Ciekaw jestem czy twórca Fake Newsów przeprosi za pomówienie.

http://fakty.interia.pl/polska/news-prezes-autosanu-o-spoznionej-ofercie-na-pewno-nie-bylo-tutaj,nId,2433859

Aha... bo ja nie wiedziałem... bo to jest tak że jak jest sukces, to dzięki rządowi, bo "przez ostatnich osiem lat Polcy i Polaki..." a jak jest wtopa, to nie, winni są jacyś "inni ludzie"...

Prezes Autosanu za to bierze kasę i ma takie a nie inne stanowisko, że JEST ODPOWIEDZIALNY za działalność firmy. Tak to działa w normalnych firmach. I sobie wewnętrznie może zwalniać kogo chce (tak samo jak sobie zatrudniają kogo chcą, też taki wątek jest), ale to on ponosi odpowiedzialność.

Chyba że w nowej, lepszej Polsce, prezes jest za nic odpowiedzialny i cokolwiek jest nie tak, to zwala się na podwładnych i pionki. Zaraz.... a ten przykład nie idzie przypadkiem z góry? No, ale pewnie się mylę, wszak jestem lewackim lemingiem.... ;)

No i sprawdźmy coś... Od kiedy pan podporucznik prezes jest prezesem? PO go tam wstawiło? Poprzedni rząd?

http://infobus.pl/autosan-z-nowym-prezesem-michalem-stachura_more_95140.html

Edited by Buber

Żyj tak, żeby Twoich pomników nie musiała pilnować policja.

Pegi na Twitterze.

no i znowu bolszewicy się zaorali..a ty jeszcze Buberu, z nimi dyskutujesz.

że też masz chęć... ;)

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.

Aha... bo ja nie wiedziałem... bo to jest tak że jak jest sukces, to dzięki rządowi, bo "przez ostatnich osiem lat Polcy i Polaki..." a jak jest wtopa, to nie, winni są jacyś "inni ludzie"...

Prezes Autosanu za to bierze kasę i ma takie a nie inne stanowisko, że JEST ODPOWIEDZIALNY za działalność firmy. Tak to działa w normalnych firmach. I sobie wewnętrznie może zwalniać kogo chce (tak samo jak sobie zatrudniają kogo chcą, też taki wątek jest), ale to on ponosi odpowiedzialność.

Chyba że w nowej, lepszej Polsce, prezes jest za nic odpowiedzialny i cokolwiek jest nie tak, to zwala się na podwładnych i pionki. Zaraz.... a ten przykład nie idzie przypadkiem z góry? No, ale pewnie się mylę, wszak jestem lewackim lemingiem.... ;)

No i sprawdźmy coś... Od kiedy pan podporucznik prezes jest prezesem? PO go tam wstawiło? Poprzedni rząd?

http://infobus.pl/autosan-z-nowym-prezesem-michalem-stachura_more_95140.html

Aha,to dlaczego dalej prezydentem Warszawy jest HGW?Przeciez wg.PO zwolnila urzednikow,ktorzy byli odpowiedzialni za "prywatyzacje" i juz jest wszystko ok.Jakos nie mowia,ze ona jako zwierzchnik powinna pierwsza byc zwolniona.

A dyrektor handlowy z Autosanu,ktory zawalil przetarg pracuje tam juz 17 lat!Tez Pis go nominowal?

Edited by JERZYK-NYC

Aha,to dlaczego dalej prezydentem Warszawy jest HGW?Przeciez wg.PO zwolnila urzednikow,ktorzy byli odpowiedzialni za "prywatyzacje" i juz jest wszystko ok.Jakos nie mowia,ze ona jako zwierzchnik powinna pierwsza byc zwolniona.

A dyrektor handlowy z Autosanu,ktory zawalil przetarg pracuje tam juz 17 lat!Tez Pis go nominowal?

Znów pie**olisz.Mieszasz dwie różne sprawy. Czy Lecha Kaczyńskiego, kiedy był prezydentem Warszawy, też chcieli odwołać z areprywatyzację?

https://oko.press/warszawska-reprywatyzacja-oko-rozsadza-spor-mazurek-ze-spiewakiem/

Sprawę Joanny Brzeskiej znasz? Wiesz kiedy się zaczęła?

Przeczytaj, kto optował i kto wreszcie wprowadził jaką taką ustawę reprywatyzacyjną. Dowiedz się też trollu, kto był przeciwko niej.

Swoją drogą, to jest bardzo dziwne, że wszędzie tam, gdzie w grę wchodzą pieniądze obywateli, to PIS jest przeciwne ich kontrolowaniu.

Edited by jonaszko

Znów pie**olisz.Mieszasz dwie różne sprawy. Czy Lecha Kaczyńskiego, kiedy był prezydentem Warszawy, też chcieli odwołać z areprywatyzację?

https://oko.press/warszawska-reprywatyzacja-oko-rozsadza-spor-mazurek-ze-spiewakiem/

Sprawę Joanny Brzeskiej znasz? Wiesz kiedy się zaczęła?

Przeczytaj, kto optował i kto wreszcie wprowadził jaką taką ustawę reprywatyzacyjną. Dowiedz się też trollu, kto był przeciwko niej.

Swoją drogą, to jest bardzo dziwne, że wszędzie tam, gdzie w grę wchodzą pieniądze obywateli, to PIS jest przeciwne ich kontrolowaniu.

Jestes zle wychowanym czlowiekiem.Nie potrafisz nic odpowiedziec bez ublizania innym ludziom.Nie dziwie sie,ze nkt rozsadny nie chce tutaj z Toba dyskutowac.Chyba juz bedzie pora abys zmienil nick na kolejny,bo ten znowu spaliles swoim chamstwem.

ps.a o zakladzie o rondach pamietam,nie martw sie.

Edited by JERZYK-NYC

Jestes zle wychowanym czlowiekiem.Nie potrafisz nic odpowiedziec bez ublizania innym ludziom.Nie dziwie sie,ze nkt rozsadny nie chce tutaj z Toba dyskutowac.Chyba juz bedzie pora abys zmienil nick na kolejny,bo ten znowu spaliles swoim chamstwem.

ps.a o zakladzie o rondach pamietam,nie martw sie.

Gdzie ja komuś ubliżam? Nazywam tylko rzecz po imieniu i pokazuję niekompetencję i zakłamanie. Jezeli to wg. Ciebie jest ubliżanie, to gratuluję postawy hipokryty, podobnie zresztą jak i z nickiem.

Co do zakładu, to znów pie**olisz, bo takowego nie było a szkoda. Już dawno ci udowodniłem, że nie ma 12 czy iluś tam rond.

Jeszcze jedno, mistrzem unikania odpowiedzi, to jesteś TY!.

Tutaj dalszy ciąg zidiocenia

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,22292159,lichocka-wzywa-do-bojkotu-francuskich-serow-takich-odpowiedzi.html#MT2

Edited by jonaszko

zgadzam sie z piewcami dobrej zmiany, że komisja śledcza ds. przeciekającego vAT-u powinna powstać jak najszybciej.

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/vat-sankcje-uszczelnianie-systemu-podatkowego,169,0,2359465.html

Przepisy, które później przyczyniły się do rosnącej dziury podatkowej, proponował już 2006 r. rząd PiS-LPR-Samoobrona. Choć ostatecznie ustawę poprawiła i wprowadziła koalicja PO-PSL, to uchylenie sankcji za niepłacenie podatków poparło 400 posłów z każdej opcji, w tym również obecna premier Beata Szydło.

zieeew

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.