Jump to content
C0RLE0NE

Aktualna sytuacja polityczno-gospodarczo-społeczno-ekonomiczna w Polsce

Recommended Posts

i co, Krulu? :D

nie dość że głupia ci*a, dała się złapać z prochami, to na dodatek jeszcze kobieta. lol

Policja zatrzymała córkę Janusza Korwin-Mikkego

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/corka-janusza-korwin-mikkego-zatrzymana-przez-policje/q4y18eb

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.

Guest leon77

przekaz artystyczny... a gdzie jest granica pomiędzy "sztuką" a przestępstwem? jak daleko można się posunąć? kto ma o tym decydować? sędzia, artysta, celebryta czy może moderator z jakiegoś portalu?

Wally nikt nikogo nie poucza, wolna rozmowa do ktorej ma prawo wrzucic 3 grosze nawet Kolumbijczyk, nieraz warto posluchac innego punktu widzenia. Moje postrzeganie Polski oczywiscie ze jest zakrzywione tym gdzie teraz mieszkam i tym co teraz ogladam. Ta sa stale porownania, dlatego ciezko mi pojac niektore rzeczy w PL, a juz niedopuszczalne jest dla mnie ze.. powtorze jeszcze raz kluczowe decyzje dla waszego kraju zapadaja poza jego granicami, brak granic i brak suwerennosci to brak mozliwosci obronnych dla kraju.

-PAXP-deijE.gif

we wczorajszym uchu prezesa, kaczy wprost pyta rydzyka: "to ile potrzebujesz?"

teraz już wiem. :D

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.

A co kogo obchodzi,gdzie ida pieniadze PiSu,jesli nie sa czlonkami tej partii?Czy ktos sie Was pyta,co robicie ze Swoimi pieniedzmi?To jest ta sama sytuacja,gdy najwiecej do powiedzenia o Kosciele katolickim maja ludzie niewierzacy.

http://m.niezalezna.pl/72133-450-miliardow-zlotych-w-bloto-raport-o-wielkim-marnotrawstwie-platformy-obywatelskiej

a to sa pieniadze podatnikow!

http://niezlomni.com/kosmiczne-pieniadze-wydane-mniejszosc-cyganska-m-in-projekt-innowacyjni-romowie-rynku-pracy-efekty-mizerne/

A tu taka ciekawostka

takich"ciekawostek" moge Wam dac bez liku,tylko co to zmieni?Tych pieniedzy juz sie nie odzyska,pooooszly w "niewiadomym",hehe,kierunku.

A to obchodzi, że nie są to 'pieniądze PISu' tylko subwencja z budżetu, a więc i z moich składek. Dlatego jeśli jakaś partia wydaje te pieniądze na wódę, koks i dziwki to społeczeństwo ma prawo o tym wiedzieć.

Czy w linkowanych przez Ciebie aferach ktoś usłyszał zarzuty od sterowanej przez Kaczyńskiego prokuratury?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

w linkowanych "aferach" jako "przestępstwa" PO i "marnotrawstwo PO" wymieniono głównie szacowane straty budżetowe na podatkach. można sobie odpuścić takie populistyczne poszczekiwanie opłacanych szerokim strumieniem państwowych pieniędzy reżimowych mediów propagandowych

BTW jeśli newsweek i gw nie są zdaniem zwolenników pislamu wiarygodne, to gadzinówki tego typu wpisują się już tylko w nurt czystego gebbelsizmu...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]

A co kogo obchodzi,gdzie ida pieniadze PiSu,jesli nie sa czlonkami tej partii?Czy ktos sie Was pyta,co robicie ze Swoimi pieniedzmi?To jest ta sama sytuacja,gdy najwiecej do powiedzenia o Kosciele katolickim maja ludzie niewierzacy.

http://m.niezalezna.pl/72133-450-miliardow-zlotych-w-bloto-raport-o-wielkim-marnotrawstwie-platformy-obywatelskiej

a to sa pieniadze podatnikow!

http://niezlomni.com/kosmiczne-pieniadze-wydane-mniejszosc-cyganska-m-in-projekt-innowacyjni-romowie-rynku-pracy-efekty-mizerne/

A tu taka ciekawostka

takich"ciekawostek" moge Wam dac bez liku,tylko co to zmieni?Tych pieniedzy juz sie nie odzyska,pooooszly w "niewiadomym",hehe,kierunku.

pokazujesz, że nie nadajesz się do jakiejkolwiek sensownej i merytorycznej dyskusji.

nie zauważyłem, by tu był jakikolwiek piewca peowskich machlojek.

gdy oni(po-psl) kombinowali, byli piętnowani.

gdy jednak czarno na białym wykazac, ze PiS KRADNIE pieniądze podatników, ty tej sprawy bronisz.

w imię czego, pytam?*

i jeszcze ten tekst, co nas obchodzą nie nasze, tylko pisowskie pieniądze. o ku*wa... :D

*pytanie retoryczne, nie przemęczaj się...

edit

państwo PiSu...

nauczyciela wypiedralają z roboty, bo na fejsie udostępnił "ucho prezesa", pisowski wojewoda nie opublikuje wyników referendum z legionowa, bo nie. i co mu zrobisz?

państwo PiSu...k*rwie syny.

a tutejsi piewcy dalej będą palić głupa, że nic się nie dzieje, i jest dobrze.

Edited by el homer

tak dziala demokracja,Panowie.Jak to powiedzial pan posel Niesiolowski,"wygrajcie sobie wybory a bedziecie robic to co chcecie".Za 2,5 roku wszyscy niezadowoleni do urn i bedzie znowu jak bylo,czego osobiscie nikomu nie zycze.

A tamto,to byly tylko przyklady,jak "oszczednie"rzadzila PO,przez 8 lat.

Guest leon77

no niesioł to teraz pewnie bierze coś na uspokojenie. ja to do tej pory mam bekę z ministry muchy jak ją wkręcili w drugą ligę hokeja. i z pitery od korupcji, dorsza znalazła za 12,90? a ile poszło kasy na jej uposażenie? ostatnio oglądam w reżimowej komisję śledczą, na tapecie teraz olt i poprzedni przewoźnik jer air. ja nie wiem za co ludzie z tego urzędu lotnictwa brali niemałe pieniądze. osobiście wolałbym publicznie przyznać, że wiedziałem, ale nie zrobiłem nic, niż miałbym również publicznie robić z siebie kompetentnego idiotę.

Chyba oni nie maja innego wyjscia.To przeciez jest jakis nonsens,ogolna amnezja i "nic nie wiedzenie".I to wszyscy,bez wyjatku!Jak by ktos napisal taki

scenariusz do filmu,to ludzie by powiedzieli,ze to nie mozliwe w realnym zyciu,A jednak jest

Guest leon77

to, że zasłaniają się brakiem pamięci mogę zrozumieć, ale to, że nie znają zakresu swoich kompetencji już nie. punktują ich jak dzieci.

punktują ich jak dzieci.

Taaak. Nasi politycy...to dopiero kompetentna i sumienna grupa zawodowa. Przed kamerami, mając stos dokumentów i po fakcie, jacy mądrzy i kompetentni.

Mało razy ich nagrali jak podpisywał jeden z drugim listę w komisji sejmowej i tyle było go widać w robocie. Psu w pysk, taka hipokryzja.

Audi Sport