Jump to content
C0RLE0NE

Aktualna sytuacja polityczno-gospodarczo-społeczno-ekonomiczna w Polsce

Recommended Posts

No to pełna mobilizacja, przecież tyle ludzi chce sie pozbyć pissu...

Why... So... Serious

Chcecie sie pozbyc PIS u a macie lepsza alternatywe? Dupa nic nie macie, pozbedziecie sie jednych przyjda drudzy tacy sami. Caly system prawny w PL jest do bani, jak to sie nie zmieni nic sie nie zmieni.

-PAXP-deijE.gif

Guest Visuz

Niezła akcja... A tak na poważnie, nawet jak by się udało zebrać lajki i komentarze, to oczywiście PiS to oleje... Ale bardzo jestem ciekaw wyniku, może być fajny zgrzycik, jak się okaże, że sporo ludzi kliknie...

Klikaj, klikaj... może naklikasz ile trzeba. :)

Alternatywy za bardzo nie ma, ale nie będzie mnie żaden k...s złamany nazywał zdrajcą, bo zrobiłem dla tego kraju więcej niż on...

a co zrobiles dla tego kraju P. Wolodyjowski? :)

Bo ja nic, czyli tyle co wszyscy.

Moze to jest na zasadzie nie kradlem nie oszukiwalem(za duzo, tylko troszke, prawie nic) to nalezy mi sie order :)

-PAXP-deijE.gif

ja mam to w dupie co ty tam se piszesz, dopóki nie kłamiesz ani nie obrażasz.

*- nie przejmuj się, tak tylko ogólnie pisałem. :D

a tak serio, zero spiny, Komandosek.

wgl temat polityki to gówniana sprawa, zero konsensusu, każdy chce być mądrzejszy. :D

Robert, ja też nic nie zrobiłem dla tego kraju.

patriotyzm pozostawiam tym, co się na rewolucje pospóźniali.

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.

Klikaj, klikaj... może naklikasz ile trzeba. :)

Nie chodzi o to, że dotrzymają słowa, bo to jest akurat pewne, że nie... Ale może okaże się, że całkiem sporo ludzi jest przeciw, i nie można ich przypisać do KODu czy jakiejś partii, bo nie jest to taka inicjatywa... Chociaż prawdziwa opozycja też z tego nie powstanie...

a co zrobiles dla tego kraju P. Wolodyjowski? :)

Bo ja nic, czyli tyle co wszyscy.

Moze to jest na zasadzie nie kradlem nie oszukiwalem(za duzo, tylko troszke, prawie nic) to nalezy mi sie order :)

Kilkadziesiąt miejsc pracy, kupa szmalu w podatkach, wspieranie polskich producentów i współpraca z polskimi firmami... Nie siedzę na garnuszku budżetowym, nie robię nic dla władz (centralnych ani samorządowych) bo pracuję w przemyśle... Eksport na cały świat (nawet do Chin, Japonii i USA)... No dobra, technologia nie jest polska, ale urządzenia są robione w Polsce z maksymalną możliwą ilością polskich produktów i pracy...

Guest komandosek

ja mam to w dupie co ty tam se piszesz, dopóki nie kłamiesz ani nie obrażasz.

*- nie przejmuj się, tak tylko ogólnie pisałem. :D

a tak serio, zero spiny, Komandosek.

wgl temat polityki to gówniana sprawa, zero konsensusu, każdy chce być mądrzejszy. :D

Robert, ja też nic nie zrobiłem dla tego kraju.

patriotyzm pozostawiam tym, co się na rewolucje pospóźniali.

No no, jestem pamiętliwy ale niech będzie że zero spiny :)

Spoko, już od marca zmieniam robotę i nie będe miał tyle luzu by pozwolić sobie aby tak marnować czas na forum. Bedziecie jednym chórem kisić się we własnym sosie, na pewno będzie lepiej.

(...)

No i koniec protestu w sejmie. Schetyna na konferencji taki przerażony, totalnie bezradny gość. Przerasta go....

Ale co miał zrobić skoro budżet został poparty w Senacie.

Żeby robić burdel, trzeba mieć jakiś sensowny argument.

Jak to nie ma? A ostatnia sprawa zakupu kolekcji obrazków za 100 mln EUR to wuj?

Bo nie będzie w stanie niczego nowego zaproponować wyborcom.

Tuska należy traktować jako (byłego) prezydenta, któremu słusznie, tak samo jak innym byłym prezydentom należy się polityczna emerytura. Ale co ja tam wiem, przecież jestem pislamistą który nigdy uczciwie i rzeczowo nie podjął dyskusji.

Komandosek, ja może coś przespałem bo mało się polityką zajmuję, więc przypomnij mi proszę, kiedy Tusk był prezydentem? W jakich konkretnie latach?

Dzisiaj włączyłem rano TVN58, a tam ta glista Kraśko nie wiem co robił, ale wyglądało jakby prowadził studio wyborcze H. Clinton. Tematem były oczywiście domniemane sex-taśmy Trumpa. Ja pierdykam, jak on cudował, kombinował i manipulował, żeby tylko wyszło że to prawda, albo żeby wszyscy tak myśleli. Nawet przedstawiał katastroficzne wizje świata w konsekwencji tego co Trump robił w Moskwie. To jest rzetelne dziennikarstwo???

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Guest komandosek

Komandosek, ja może coś przespałem bo mało się polityką zajmuję, więc przypomnij mi proszę, kiedy Tusk był prezydentem? W jakich konkretnie latach?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Przewodniczący_Rady_Europejskiej

Stanowisko to (zwłaszcza w odniesieniu do traktatu lizbońskiego, w związku ze znacznym wzrostem jego znaczenia) bywa potocznie, acz niepoprawnie, nazywane[według kogo?] stanowiskiem Prezydenta Unii Europejskiej[2][3].

Edited by komandosek

https://pl.wikipedia.org/wiki/Przewodniczący_Rady_Europejskiej

Stanowisko to (zwłaszcza w odniesieniu do traktatu lizbońskiego, w związku ze znacznym wzrostem jego znaczenia) bywa potocznie, acz niepoprawnie, nazywane[według kogo?] stanowiskiem Prezydenta Unii Europejskiej[2][3].

Już się bałem, że coś przegapiłem. A więc nie był żadnym prezydentem. Weź trochę na wstrzymanie, odetchnij głęboko, bo obaj dobrze wiemy, że nie przewodniczącego RE miałeś na myśli i już od tej całej polityki już Ci się stanowiska jebią.