Jump to content

Aktualna sytuacja polityczno-gospodarczo-społeczno-ekonomiczna w Polsce

C0RLE0NE

Recommended Posts

A co tam na orlenie? Paliwo staniało? Dolar wrócił do swego poziomu, baryłka ropy na rynku tak jak w 2008 roku to i pewnie benzyna już po 5.20?

Nie mam pojęcie, już dawno pisałem że branże opuściłem i wróciłem do tego co kiedyś robiłem i jest super

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

4 godziny temu, KLAUDIUSZ napisał:

Masz racje ….. nie ma co dyskutować z emigracją emoji1787.png

Mieszkałem w Indiach 10 lat, prowadziłem Orlen …… ciekawe co jeszcze wymyślicie emoji12.pngemoji1787.png

Klod,

sa ludzie ktorzy czytaja pobieznie a sa ludzie ktorzy zapamietywuja. 

Orlenu z tego co wiem nie prowadziles ale Shell tak. 

🙂

Edited by ks-rider

47 minut temu, kiler napisał:

A ja myślałem że CPN 😉

Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanie !

W Polsce co drugi na jakakolwiek stacje mowi CPN 🤣

🙂

Nie mam pojęcie, już dawno pisałem że branże opuściłem i wróciłem do tego co kiedyś robiłem i jest super

Zapomnialen, że jeszcze przecież vat jest obniżony do 8,%. Czyli powinna być poniżej 5 i to sporo.

Zapomnialen, że jeszcze przecież vat jest obniżony do 8,%. Czyli powinna być poniżej 5 i to sporo.
Ciekawe czy to https://businessinsider.com.pl/biznes/rekordowe-marze-polskich-rafinerii-orlenu-i-lotosu-modelowa-marza-ma-sie-nijak-do-cen/t97vhr3 ma coś wspolnego z cenami na dystrybutorze. To z początku marca, ciekawe jak się zmieniło w ostatnich tygodniach.

15 minutes ago, bozoo said:

(...) ciekawe jak się zmieniło w ostatnich tygodniach.

znienawidzona przez ignorantów weryfikacja danych daje odpowiedź:

https://inwestor.lotos.pl/2730/strefa_inwestora/dzienna_modelowa_marza_rafineryjna

zakładam, że komentarz zbędny. jakby ktoś miał wątpliwości - ten niewielki spadek był po nagłośnieniu sprawy przez Brejzę  😎 

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]

Lotos wlasnie podal ze modelowa marza rafineryjna w Marcu 2022 wzrosła z 6,89 USD do 39,52 USD …….

Transnieft od 1.04 podniósł taryfę dla ropociągu „Przyjaźń” w kierunku Słowacji i Węgier o 30%