Jump to content
C0RLE0NE

Aktualna sytuacja polityczno-gospodarczo-społeczno-ekonomiczna w Polsce

Recommended Posts

nie . alusy . 16/205

Kurczę, nie widzicie postępów? Który rząd tak się napracował nad inflacją? 😄

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „Stworzyliśmy warunki, bez których uruchomienie tarcz antyinflacyjnych byłoby niemożliwe. prof. Adam Glapiński PREZES NARODOWEGO BANKU POL SKIEGO ZRODŁO: POLSKA INFO INDII STRAŻ GRANICZNA: OSTATNIEJ DOBY 134 PROBY NIEL 19:34 Czyli żeby móc ograniczać skutki wysokiej inflacji, stworzyliÅcie wysoką inflację?! Świetna, kurwa, robota!”

nie . alusy . 16/205

A to malusie ….. Ja mam 19/245

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Blogoslawieni ci ktorzy wierza, ze z podsluchiwaniem jest dzisiaj jakikolwiek problem 🤣

Pytaniem jest co najwyzej, jak ogarniety jest operator sprzetu.

🙂

Edited by ks-rider

3 godziny temu, kakmar napisał:

Coś tam pamiętam, że któraś dawna spec ustawa wprowadziła na opów obowiązek udstepnienia pokoiku dla służb z dostępem do sieci. Pokoik nawet raz widziałem emoji1787.png.
Operator nie miał nic do gadania kto tam wchodzi co wysyła i jakie dane zabiera. Jeśli mnie pamięć nie zawodzi, to w starym GSM op może za pomocą kodu podobnego do USSD/MMI włączyć na terminalu klienta coś w rodzaju push to talk i słuchać, nagrywać, gdzie terminal z wyglądu pozostaje w standby.

ups, się czy to wysłało?

GSM jako taki nie jest zbyt bezpiecznym systemem, głównie dlatego, że sam protokół ma swoje lata i był wielokrotnie poddany testom na podatność na ataki (gdzie poległ 🙂 )

Jak ktoś ma ochotę o tym poczytać to zapraszam tutaj https://pl.wikipedia.org/wiki/Bezpieczeństwo_GSM

download.png