Jump to content
C0RLE0NE

Aktualna sytuacja polityczno-gospodarczo-społeczno-ekonomiczna w Polsce

Recommended Posts

6 godzin temu, Tommo napisał:

Chyba nie przesadzę z tezą, że mamy już początki wojny domowej.

Zaglada nieuzbrojonym !  🤣

🙂

5 godzin temu, KLAUDIUSZ napisał:

Rozwiń ....

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A obiecujesz że zapanujesz nad kulturą dyskusji. Nie mam ochoty prowadzić kolejnej krucjaty. 

Audi Sport

On 11/20/2020 at 3:59 PM, Visuz said:

I dobrze. Swoje już dostaliśmy. Teraz bilans pieniężny będzie się tylko pogarszał, a narzuconych głupich unijnych przepisów będzie coraz więcej. Jeszcze na koniec trzeba pierdnąć i trzasnąć drzwiami. 🙂  

To b. popularny w Polsce punkt widzenia w sferach anty unijnych, ale powiedzialbym ze lekko zawezony w porownaniu z rzeczywistoscia.

Mie by cieawilo, kto kupi pozniej cala ta nadprodukcje ?

Pewnie Chiny !

Ja bym z tym polexit poczekal az siesprawa z GB wyjasni, czyli okaze sie gdzie sa po slonecznej stronie zycia, czy moze w czarnej doopie ?  🤣

.

8 godzin temu, Adam M. napisał:

To b. popularny w Polsce punkt widzenia w sferach anty unijnych, ale powiedzialbym ze lekko zawezony w porownaniu z rzeczywistoscia.

W tym przypadku to raczej zwykły złośliwy trolling. Nie przypuszczam ze Visuz jest aż tak ograniczony.

"Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył." Stanisław Lem

"Problem z socjalizmem jest taki, że kiedyś kończą ci się cudze pieniądze." Margaret Thatcher

"Delfiny są inteligentniejsze od ludzi per capita." cracken001

Wolałbym już chodzić w łykowych łapciach niż cierpieć tą waszą europejsko - liberalną dwulicowość. 🙂 

towarzyszu j. ruchacie czasem? 😄 

Ale nie musisz, częściowo także dzięki tej znienawidzonej [?] przez ciebie Unii. Możesz kontestować w ciepełku. To jest właśnie prawdziwa dwulicowość.

Jakby nie ta Unia to pewnie nie stać by cię było na zakupienie zajebistego rowera elektrycznego za przeszło 10tys. - zakładając w ogóle że miałbyś czas o nim myśleć.

"Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył." Stanisław Lem

"Problem z socjalizmem jest taki, że kiedyś kończą ci się cudze pieniądze." Margaret Thatcher

I tak właśnie wygląda dyskusja z trollem. Bezcelowe.

Masz swoją chwilę satysfakcji, mam nadzieję że wprowadziło to trochę radości do twojego życia. Na więcej zainteresowania komunikacją z tobą z mojej strony nie licz.

On 11/20/2020 at 12:59 PM, Visuz said:

I dobrze. Swoje już dostaliśmy. Teraz bilans pieniężny będzie się tylko pogarszał, a narzuconych głupich unijnych przepisów będzie coraz więcej. Jeszcze na koniec trzeba pierdnąć i trzasnąć drzwiami. 🙂  

i to tak pierdolnac zeby wypadly razem z rama.

Powoli to sie dzieje,  zwolennicy tego rezimu czuja bol, nie bedzie mial ich kto zniewalac. Pakowac sie i jazda do Chin.

-PAXP-deijE.gif

Tak jak visus myśląc, że jest zabawny uprawia zwykły trolling, tak Robert trochę przeraża, bo widać, że pisze wszystko strasznie na poważnie.
Swoją drogą, to z tego co pamiętam, to kilka lat temu był on zupełnie innym człowiekiem, coś musiało się wydarzyć, że zaczął się tak zmieniać.
Chyba, że mylę osoby.

Na pewno bez kasku po budowie chodził.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Tak jak visus myśląc, że jest zabawny uprawia zwykły trolling, tak Robert trochę przeraża, bo widać, że pisze wszystko strasznie na poważnie.

Swoją drogą, to z tego co pamiętam, to kilka lat temu był on zupełnie innym człowiekiem, coś musiało się wydarzyć, że zaczął się tak zmieniać.

Chyba, że mylę osoby.

Gdybyś pomieszkal kilka, kilkanaście lat w stanach, to bys zrozumiał jak tam się odmozgawia ludzi. Tzn sami się pozbywają tego aparatu, za pomocą informacji jakie otrzymują codziennie. Co do clouwna , to szkoda że na forum już nie ma yeuopa. Może zechciałby co nieco o nom napisać a wie dużo.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

A co chciałbyś o mnie wiedzieć, ćwoku? 😄  Mój adres, żeby przyjechać i spuścić mi bęcki? To chyba musiałbyś ze sobą wielu kolegów zabrać  😄 

A może gdzie pracuję, żeby mi tam jaką świnię podłożyć?  O, to już wypełnia znamiona stalkingu, muszę się poradzić swojego prawnika w tej sprawie 😄