Jump to content

Aktualna sytuacja polityczno-gospodarczo-społeczno-ekonomiczna w Polsce

C0RLE0NE

Recommended Posts

Znów nie zrozumiałeś. Piszesz o granicy Pl/By. To tam są ci uchodzcy. Opozycja jęczy bo?

P.S a co tam z tym wirusem się stało, że aż Monter musiał interweniować?

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

No jęczy bo Władza nie chce wpuścić kilkunastu koczujących w lesie nad Bugiem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

9 hours ago, KLAUDIUSZ said:

(...) problem głównie w jęczącej opozycji

no przecież, a ja myślałem, że problemem jest łamanie konstytucji, konwencji genewskiej, karty praw człowieka, tworzenie sztucznego klimatu zagrożenia do poprawy politycznych notowań, kombinacje w sejmie dla niekonstytucyjnego utrzymywania stanu wyjątkowego itd. nie mówiąc o dawaniu d..y agencji turystycznej putin&łukaszenka, oraz kolejny raz przegrywaniu resztek godności państwa w oczach opinii międzynarodowej, w tym instytucji eu. a tu tylko jęcząca opozycja, nie ma się czym martwić, klodzie - przestaną. reżim jest specjalistą w przeczekiwaniu niezadowolenia obywateli (chyba, że to obywatelki, wtedy władza ma odwagę posłać swoje zomo i pałować)

drobnym problemem może być fakt iż wszystkie pozostałe aspekty sytuacji zostaną, ale pewnie jak zwykle - widać je z dystansu, a na miejscu ważniejszy pińcetplus

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]

1 godzinę temu, KLAUDIUSZ napisał:

No i bawią mnie memy z cenamy grubo powyżej 6 PLN

LIVE

An error occurred. Please try again later

Tap to unmute
Learn more

Advertisem

000CRGPHOPLS7NND-C122-F4.jpg

Audi Sport

8 godzin temu, Adam M. napisał:

Jesli sa miny to po kiego wiezyczki? Rozwiazanie stosunkowo tanie i dziala podobnie jak oceany po obu stronach Ameryki czy Australii, czyz nie?

Adam.... przyznaj się, kupiłeś zioło od californijczyka 🙂

21 minut temu, KLAUDIUSZ napisał:

Bravo Tommo ……. wlasnie o takich sciemach mowie a teraz powieksz zdjecie i zobacz ceny na Pylonie ha ha ha

To nie fejk, to paliwo premium.

Audi Sport

6.19 to cena premium sprzed miesiaca czy dwoch? Acha! To chyba mnie nie było w kraju. Jednak skoro tak mówisz, tzn, że jednak mamy drogie paliwo. Ja jednak chętnie bym zobaczył cenę na Twojej stacji, skoro twierdzisz, że to fejki z tymi cenami. No i Twoja nie przy autostradzie.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Z Tobą to gorzej niż z dzieckiem. Nie będe sie rozpisywał i tłumczył bo i tak lepiej wiesz.

Jeszcze raz zdjecie z wczoraj z godziny 19:00

a7007c7934031a264ef7daeadc68ac52.jpg

Dajecie sie manipulować
Przez jednych i drugich, nawet nie chce wam sie sprawdzic stanu faktycznego.

16 minutes ago, KLAUDIUSZ said:

Dajecie sie manipulować
Przez jednych i drugich, nawet nie chce wam sie sprawdzic stanu faktycznego.

cóż, można byłoby odpowiedzieć że powtarzasz propagandowe łgarstwa reżimu, ale jaki ma sens dyskusja oparta na wzajemnych przytykach..?

fakt 1: paliwo drożeje. wystarczy popatrzeć na wykres, co się dzieje z cenami w ostatnich miesiącach. w zimie z racji zapotrzebowania na olej opałowy drożeje z reguły bardziej, a zima jeszcze przed nami. fakt 2: średnia cena jest nieco poniżej 6zł, co znaczy że na poszczególnych stacjach część będzie niżej, ale część powyżej. tyle, że wykluczanie akurat "bo przy autostradzie" nie zmienia nic w tym, że taka akurat tam cena jest. fakt 3: podstawowy surowiec jest ciągle co najmniej o 1/3 tańszy, niż w rekordowym roku 2012. oczywiście to nie jedyny składnik ceny na stacji, ale nadal jeden z najważniejszych

fakt 0: kacyk zarzucając poprzedniej władzy drożyznę twierdził, że wystarczy decyzja do obniżenia podatków, żeby było taniej dla obywateli. teraz tym samym obywatelom, już od koryta, mówi że nie można zmniejszać dochodów państwa z podatków od paliwa. obywatele popierający rządzący rezim mają pamięć złotej rybki, skoro nie zauważają dysonansu

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]

W dniu 17.10.2021 o 08:56, KLAUDIUSZ napisał:

W Orlenie nie

Klod, dlaczego wszędzie w EU jest tak drogie paliwo? Cena baryłki przecież nie jest rekordowo wysoka. O co tu chodzi?

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

• jeszua changed the title to Aktualna sytuacja polityczno-gospodarczo-społeczno-ekonomiczna w Polsce