Jump to content
C0RLE0NE

Aktualna sytuacja polityczno-gospodarczo-społeczno-ekonomiczna w Polsce

Recommended Posts

12 minut temu, grizzli napisał:

Jest jeszcze szansa, że listonosze pokażą soczystego faketa. Ze zwykłego, ludzkiego strachu.

Wojsko pomoże. A żołnierz nie odmówi (również ze strachu). Po Warszawie chodzą partole mieszane policjant + jakiś żandarm, dzięki temu ilość patroli jest podwojona.

Wiadomość z "pierwszej ręki", PISiory po wygranych wyborach wprowadzą trójki rodzicielskie na ulicach po 17, będą młodzież z parków zaganiać do kościołów. 🙂

• Downvote 1

Posted (edited)

https://twitter.com/i/status/1247773349586993152

Weź nie podpowiadaj...

Te oszołomy czerpią garściami z przeszłości.

I o ile wcześniej przeszkadzało, bo to nie ICH ludzie wprowadzali, nie ONI czerpali z tego korzyści

tak teraz TKM.

je**ć PIS.

Edited by lysy76

Las- okupant zawsze się go obawiał. 😎

ba, na początku kampanii jakiś "leon zawodowiec" wyczyścił konta socialmediów adriana z zarzutów wobec poprzedniej władzy i obietnic wyborczych jak to on Polskę dla Polaków na nowo doskonale poustawia. żeby mu nikt nie wypominał żadnych frankowiczów i braku pomocy, albo pyskówki jak to nie będzie notariuszem rządu podpisującym jak leci co mu z cyrku podeślą, itd

faktycznie, ich własne słowa wyglądają na najlepszy bat na nich. gdyby tylko zaczadzeni propagandą zechcieli sobie przypomnieć i nad nimi pomyśleć...

jsz

bezmotocyklowy

Posted (edited)

Nie tylko ona. Było ich więcej w zasadzie cały PIS uważał że głosowanie korespondencyjne, to jedno, wielkie oszustwo a przecież tamte ustawy, miały dotyczyć tylko małej części wyborców. Dziś im to przestało przeszkadzać? Można oszukiwać w świetle prawa?;https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,25827737,afery-kupowanie-glosow-tak-politycy-pis-jeszcze-niedawno.html

Edited by jonaszko

W internecie nic nie ginie.

Ktoś ma zrzuty i wyciągnie w stosownej chwili.

Tylko czy będzie to dla dobra ogółu, czy własnych korzyści?

Myślę,że raczej to drugie. Jakim bagnem jest polityka, dobitnie pokazują ostatnie wydarzenia.

Premier i rząd jadą po wytyczne do starego satrapy.

Minister zapytany wprost o wybory, wije się i kręci.

Przykrywanie stanu faktycznego jakimiś wojenkami, personalnymi rozgrywkami.

ku*wa, zasługują na proces. Długi i dotkliwy.

Las- okupant zawsze się go obawiał. 😎

Hipokryzja w pełni. O ile miałem sza unek do szumowskiego, to straciłem go po jego głosowaniu w sprawie wyborów. Mógł się wstrzymać i być gościem. Głosując za, okazał się tylko kolejnym, partyjnym pionkiem na szachownicy, którego grający może dowolnie przedstawiać lub poświęcać

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

szumowski? ten koleś, który 24 lutego że wszystkie procedury bezpieczeństwa zdrowia są wdrożone? już po pierwszych przypadkach, 1 marca publicznie ogłaszał, że państwo polskie jest w pełni przygotowane do reakcji na pandemię?

aż tak łatwo dać się nabrać na tą propagandę zmęczonej twarzy, kiedy po butnych zapowiedziach okazało się, że tekturowa "wolska" kaczystów administracyjnie kompletnie się rozłożyła po raptem pierwszych tygodniach stanu zagrożenia?

jsz

bezmotocyklowy

jako iż kilka osób sobie tu buńczucznie gdybało jak to poprzedni rząd z pewnością poległby (jeszcze bardziej) na pandemii, pozwolę sobie na pewną uwagę: nie wiem, czy byliby w zaradzeniu epidemii i jej gospodarczym skutkom lepsi czy gorsi. ale co do jednego przekonanie mam (graniczące z pewnością) iż żaden inny polski rząd po '89 nie próbowałby w sytuacji kiedy Polacy umierają podnosić jeszcze bardziej poziomu zagrożenia wściekłymi próbami utrzymania się przy korycie, wbrew elementarnej logice, łamiąc ludzką godność i prawa konstytucyjne

BTW z 37mld euro przeznaczonych przez eu na wsparcie służby zdrowia i drobnych przedsiębiorstw 7mld wstępnie miałoby trafić do Polski. taki mechanizm podziału, dostajemy więcej. ze względu na brak poszanowania praw i zasad europejskich ten podział jest już kwestionowany przez niektóre kraje

po pierwsze można teraz odpowiedzieć "długopisowi" po co Polakom ta "wyimaginowana wspólnota". po drugie możnaby osądzić (kolejny raz) pinokia za publiczne łgarstwa, trzeci wyrok miałby do kolekcji. po trzecie jak te 7mld przejdzie nam koło nosa, to będzie wiadomo komu za biedę podziękować

jsz

bezmotocyklowy

Posted (edited)

Pamięć do wydarzeń politycznych na polskiej scenie mam słabą, ale czy to przypadkiem nie PISiory jako jedyna partia w historii Polski po 1989 będąc u władzy, zdecydowała się na przedwczesne wybory w rezultacie których  do władzy doszło PO z Tuskiem? Który to był rok, 2007?

Edited by Visuz

58 minut temu, Visuz napisał:

Pamięć do wydarzeń politycznych na polskiej scenie mam słabą, ale czy to przypadkiem nie PISiory jako jedyna partia w historii Polski po 1989 będąc u władzy, zdecydowała się na przedwczesne wybory w rezultacie których  do władzy doszło PO z Tuskiem? Który to był rok, 2007?

I co dalej? Bo to wyrwane z kontekstu Panie 

1 godzinę temu, jeszua napisał:

po trzecie jak te 7mld przejdzie nam koło nosa, to będzie wiadomo komu za biedę podziękować

Kurcze moje doświadczenie mówi mi że czy polska dostanie 7 miliardów czy 20 czy nic i tak będzie bieda . I nie ma tu większego znaczenia kto w danym momencie będzie akurat "u koryta"