Jump to content
C0RLE0NE

Aktualna sytuacja polityczno-gospodarczo-społeczno-ekonomiczna w Polsce

Recommended Posts

7 minut temu, Cosmoo napisał:

A nie mówiłem jeszcze nie dawno, że Piotrowicz wypłynie? Prorok czy co ?

Macierewicza też już chyba z pudełka wyciągnęli.

• Downvote 1

18 minutes ago, Cosmoo said:

Wróż, nie przymierzając 🙂

Why... So... Serious

11 godzin temu, ernestZL napisał:

O ładnie się Pan przedstawił. Pozdrawiam. 

Riposta rodem z piaskownicy. Cóż, PiS to stan umysłu. 

4 godziny temu, Cosmoo napisał:

Gówno zawsze wypływa... 

Trzymasz poziom 🙂

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Trzymasz poziom 
Czego o tobie, niestety, nie można powiedzieć, Przykre

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

U Ernesta strzelają szampany. Tusk nie będzie kandydował.

Audi Sport

Nie możliwe. Ryży by nigdy nie zostawił ojczyzny w potrzebie. Droczy się. 

3 godziny temu, Tommo napisał:

U Ernesta strzelają szampany. Tusk nie będzie kandydował.

Zamówił sobie sondaż i zapewne z niego wyszło, że większe szanse ma na zostanie prezydentem Peru niż Polski. 

3 godziny temu, ernestZL napisał:

Nie możliwe. Ryży by nigdy nie zostawił ojczyzny w potrzebie. Droczy się. 

Ale której ojczyzny? Tej o którą walczył jego dziadek w Wehrmachcie?

Swoją drogą to bardzo brzydko się postarzał. Dawno nie widziałem jego twarzy i jestem w delikatnym szoku. 

Abstrachujac od chamstwa i grubianstwa panny pawlowicz, to czy osoba ktore stwierdzila na forum publicznym ( i przed kamerami ) ze przedstawiony projekt ustawy jest absolutnie sprzeczny z Konstytucja, ale poniewaz jest czlonkiem partii to na niego zaglosuje wydaje sie najlepszym kandydatem do sadu badajacego zgpdnosc tworzonego prawa z Konstytucja?

Piotrowicz, typowy "zlog komunistyczny", ktore trzeba bylo wyplenic z SN moze spokojnie sobie dzialac w TK?

I wreszcie pani Chojna Duch, zona agenta sluzb z czasow PRL, rzeska 71 latka dostaje stanowisko w TK na 9 lat, podczas gdy z SN sedziowie mieli odchodzic w wieku 65 lat?

Mam dziwne wrazenie ze moj byly sasiad zaczyna miec poczatki demencji i nie pamieta co mowil jeszcze kilka miesiecy temu.

4 godziny temu, ernestZL napisał:

Swoją drogą to bardzo brzydko się postarzał. Dawno nie widziałem jego twarzy i jestem w delikatnym szoku. 

Na mistera się nie wybiera. Ważne że sprawność umysłowa i zmysł polityczny na poziomie. Natomiast Jarus przysiadł mocno ostatnimi laty. Pamiętam że mimo różnic światopogladowych jego przemowy robiły wrażenie. Teraz słyszę zmeczonego starca, powtarzającego zdarte slogany. 

Audi Sport

74707187_1449603178540684_84486523171079

a tak przy okazji: jeszcze nie rozpatrzono wszystkich protestów wyborczych kacykowych ulubieńców, rząd ciągle ten sam i chyba nawet sejm wbrew demokratycznemu zwyczajowi nadal przepycha ustawy, a już ogłoszono że 14 emerytury nie będzie, 13 tylko w okrojonej wersji, budżetu bez deficytu nie będzie, a dziś czytam że plany modernizacyjne mon to bajki, bo nie mają pieniędzy. przez ostatnie lata największy spadek liczby lokalnych sklepów na rzecz sieci, rośnie poziom skrajnego ubóstwa (w tym dzieci), a inflacja już w tym roku przebije pesymistyczne prognozy i będzie tylko gorzej

pogratulować "suterenowi" wyboru...

jsz

ps.

zapomnialem o nowym podatku dla sieci handlowych (do zaplaty przez klientow, rzecz jasna) i podniesieniu mandatow

bezmotocyklowy

oj, jeszua, nie przesadzaj, mandaty to mogliby podnieść. Wszyscy wiemy jak gwałtownie Polacy nabierają wiedzy o przepisach po przekroczeniu granic - bo jak ich dupną to ZAPŁACĄ. A nie się wywiną małym kosztem jak w Polsce.

I najlepiej jak w Finlandii - w zależności od zarobków. 

O, ernest, jeszcze trochę i będziesz 1%, jak Hells Angels 🙂

https://opinie.wp.pl/sondaz-dla-wp-polacy-nie-chca-krystyny-pawlowicz-i-stanislawa-piotrowicza-w-tk-6443178547329153a

Bo jak się okazuje, społeczeństwo nie za bardzo podziela twoje poglądy np, na p. Pawłowicz....

Żyj życiem, dając innym żyć. Spokojni są panami życia. Słyszą, widzą i milczą. Śpią dobrze, bo się nie szamoczą. Żyją długo, albowiem kultywują spokój wewnętrzny. Mają wszystko co trzeba, bo nie zabiegają o rzeczy zbędne lub cudze. Zachowują serce spokojne, bo nie przejmują się niczym. 
Baltasar Gracian y Morales

1 godzinę temu, Buber napisał:

oj, jeszua, nie przesadzaj, mandaty to mogliby podnieść. Wszyscy wiemy jak gwałtownie Polacy nabierają wiedzy o przepisach po przekroczeniu granic - bo jak ich dupną to ZAPŁACĄ. A nie się wywiną małym kosztem jak w Polsce.

I najlepiej jak w Finlandii - w zależności od zarobków.

Ale nie dotkliwość a nieuchronność ma lepszą skuteczność.

• Like 1

OK, jak zwał tak zwał - u nas jak jest każdy widzi. I wiem, mnie to też dotknie (bo przeca sobie nie odmawiam na moto 😜 ) no ale poważnie, nikt się mandatami nie przejmuje. A przekroczysz granicę i zonk 😄

Żyj życiem, dając innym żyć. Spokojni są panami życia. Słyszą, widzą i milczą. Śpią dobrze, bo się nie szamoczą. Żyją długo, albowiem kultywują spokój wewnętrzny. Mają wszystko co trzeba, bo nie zabiegają o rzeczy zbędne lub cudze. Zachowują serce spokojne, bo nie przejmują się niczym. 
Baltasar Gracian y Morales