Skocz do zawartości

z 954 na.... V'ke do 15k ?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie obrażam się, opisałem tylko swoje odczucia. Oczywiście nie będę twierdził, że Viadro to hard enduro przy DL, ale przy tych minimalnych "zdolnościach" terenowych moim zdaniem Viaderko przewyższa DL.

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeździłem Varaderem ale obstawiam że jednak umiejętności kierownika więcej zdziałają niż ma tej przewagi :) Zwłaszcza że Varadero jest cięższe na masie suchej o jakieś 30 kg jeśli wierzyć danym z neta.

 

Ogólnie dosyć zabawna jest ta dyskusja bo tymi mastodontami to już ciepło się robi gdy z drogi robi się błotna breja. To jak byśmy rozmawiali które dwa chińskie skuterki lepiej nadadzą się na tor :)

Asfalt - to jest ich obydwu przeznaczenie i nie ma się co spierać o to, a na jazdę po czymś ambitniejszym niż szutrówka są lepsze motocykle.

Edytowane przez Songo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że założyciel tematu pytał właśnie o "lekki teren, szutry, polne, leśne drogi". A z całą resztą bezapelacyjnie się zgadzam. Mi w terenie super się latało na XT660R i Transalpie 650 - bez wielkiej straty dla właściwości "asfaltowych" dożo się zyskuje w cięższych warunkach. Na typowych enduro nie jeździłem, więc się nie wypowiadam ;) .

Edytowane przez zalmen3

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc właśnie odnosząc się do tego fragmentu nie brałbym bym w ogóle pod uwagę Vstroma jak i Varadera tylko coś minimum pokroju Afryki/Trampka a jeszcze lepiej jakiegoś singla klasy 600 wagi koło 160-170 kg którym też pojedzie się na wakacje jak i da sporo frajdy w omawianym terenie ;)

 

Dobrą propozycją ze świetnym zawiasem może być KTM LC4 640 Adventure

Edytowane przez Songo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wszystkich tych postach, stwierdzam ze do poki nie przejade się na Dl 1000 i Apce ETV 1000 Caponord - to nie podejme decyzji. Fajnie bylo by znalezc jeszcze wersje Raid Rally, ale z tego co widze na allegro bedzie ciezko.

Bardzo dobry pomysł, przejedź się jeszcze na KTMie 990, bo może warto dozbierać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...