Skocz do zawartości

Czerwone jajko > GSX-F 600 - 1998


martens72
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heja,

 

Chciałbym przedstawić mój skromny motocykl.

Jest to mój pierwszy moto, tym bardziej jest bliski memu sercu :)

 

Rok produkcji: 1998,

Jestem drugim właścicielem,

Zakupiony z przebiegiem: 14 000 km, aktualnie ma 16200 km - przez trzy lata zrobiłem nim tylko 2,2 kkm.

 

Rama prosta jak drut!

Wydaje mi się że nie miał poważnych wypadków, w ostatnim czasie zmieniłem w nim przednią oponę bo miał jeszcze oryginalną, olej, filtry, regulacja gaźników (+ jakaś dysza w gaźniku bo okazało się ze była lutowana), ustawiałem zaworki itp.

 

Nie jest to motocykl do szaleństw, jego moc nie jest powalająca jednak dla mnie zupełnie wystarcza. Rekreacyjnie weekendami podróżuje sobie, a do kuferka wchodzi krata piwka ;)

 

Lepszych zdjęć póki co nie mam, na jedym ze zdjęć jajko mojego kolegi :)

 

Pozdrawiam i czekam na opinnie;)

post-81417-0-38677700-1432111219_thumb.jpg

post-81417-0-86081100-1432111223_thumb.jpg

post-81417-0-62719600-1432111282_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie zauważyłeś mam jajo 750 99rok a mój przebieg to 42tys.km,w który też mi ciężko uwierzyć choć się łudzę.Ja zrobiłem w tamtym roku po zakupie od Lipca ok tysiąc km.a w tym sezonie mam już nawinięte prawie dwa.Twoja maszynka ze zdjęć wygląda nieco świeżej od mojej więc jak piszesz wszystko jest możliwe może faktycznie ktoś mało używał.Bezawaryjnego nawijania kilometrów :buttrock:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...