Skocz do zawartości

[S] Prywatne BMW r1150 RT - Pilne ! - FILM


dragoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na sprzedaż prywatne BMW R1150RT. Jestem właścicielem motocykla od ponad roku. Do sprzedaży zmusza mnie wyłącznie zmiana dwóch kółek, na cztery zasilane siłą mięśni (spodziewamy się z żoną potomstwa ).

Motocykl jest świetnie utrzymany. Nie wymaga najmniejszego wkładu finansowego, wszystko działa perfekcyjnie. Układ jezdny również bez najmniejszych zastrzeżeń. Bawarka świetnie trzyma się drogi, prowadzi się rewelacyjnie, a silnik przy tym spala szczątkowe ilości paliwa. Skrzynia nie szarpie, biegi wchodzą bez problemu.
Silnik nie dymi i nie wydziela dziwnych zapachów.
Mój motocykl to nie eksponat ani mina na którą często można trafić u handlarzy. To dająca sporo frajdy maszyna i ręczę za jej stan techniczny swoją osobą.

Poniżej zamieszczam link do krótkiego filmu jaki nagrałem przy okazji ostatniej przejażdżki.



Zdjęcia robione były w trasie stąd też kilka niedomytych owadów na owiewce - proszę wybaczyć ;)

Wyposażenie motocykla
- Układ ABS
- elektrycznie regulowana szyba
- podgrzewane manetki
- halogeny
- regulowana wysokość siedziska
- wyświetlacz biegów
- kufer centralny
- wał kardana
- dwa kluczyki

Opony spokojnie wystarczą na obecny sezon (oczywiście uzależnia to ilość planowanego przebiegu).

Zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
Zapraszam również na jazdę próbną - oczywiście po wcześniejszym przekazaniu równowartości ceny motocykla na ręce sprzedającego :)

 

Cena to 14 800zł - oczywiście do negcjacji. Muszę sprzedać motoyckl więc przemyślę każdą ofertę.

 

Link do ogłoszenia

http://otomoto.pl/oferta/bmw-rt-r1150rt-zadbany-prywatny-grz-manetki-el-szyba-abs-ID6y4g4p.html

 

Jarek

 

IMG_8126.jpg

Edytowane przez dragoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...