Skocz do zawartości

co wynika z tego zdjęcia ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dzień przed rozprawą wycofałem upoważnienie do reprezentowania mnie przed sądem przez Panią Adwokat.

Przyczyną była odmienna interpretacja załączonego niżej zdjęcia przedstawiającego makro fragmentu zawiasu skrzynki narzędziowej podwieszonej z tyłu ramy nośnej trucka skrzyniowego.

 

Mam prośbę aby podpowiedzieć mi czy to zdjęcie może być dowodem na :

 

1. uszkodzenie tyłem trucka przy cofaniu przedniego błotnika osobówki, w wyniku czego powstał na

fragmencie zawiasu zadzior (wiór) niebieskiej farby . Osobowy niebiecki samochód stał a truck

cofał i zawadził o błotnik i spowodował rysę na jego błotniku.

 

2. na zawiasie skrzynki powstała rysa, oderwał się fragment łuszczącej się farby na zawiasie i przesunął do tyłu ze śladami lakieru niebieskiej osobówki. Na zawiasie skrzynki powstała rysa, oderwał się fragment łuszczącej się farby na zawiasie i przesunął do tyłu ze śladami lakieru niebieskiej osobówki. Między wiórem a zawiasem jest pustka powietrzna tzn. że osobowy wycofywał się z szeregu ciasno stojących samochodów na parkingu i skręcając ostro przednimi kołami zahaczył o tył trucka lewym przednim błotnikiem.

 

Nie sugeruję jak było bo jestem ciekaw jak można to odczytać ze zdjęcia

Proszę o kilka podpowiedzi a wkrótce opiszę jak policja olewa badanie sprawy a adwokaci mącą w głowach klientom.

 

 

 

post-28240-0-02447800-1430424077_thumb.jpg

post-28240-0-15921000-1430424087_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz mieć ten ślad od cofania osobówką ? To by rysa na rancie nadkola była większa od tej w dalszej (ku przodowi) części lewego panelu a ty masz rysę nawet w samym zagłebieniu przed rantem i dopiero na rancie mniejszą . No i deformacje byłyby zupełnie inne . tutaj coś podparło rant błotnika (szerokie zadrapanie na rancie poniżej )dlatego rysa powyżej na rancie zanika zatem kierunek ruchu przy starciu mogł być tylko jeden - od przodu panelu do tyłu .

Ta fotka zawiasu niewiele mówi bez tej samej w sakli makro tak żeby wiedzieć gdzie co jest .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest (prawie) pewne, czyjekolwiek zdanie poza zdaniem biegłego nie będzie miało znaczenia...



Daj więcej fotek bo ja z tego nie kumam zbyt wiele ;) To 1.9 TDI? :P

Edytowane przez 4jku

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie jest proste - nie dotyczy zakresu uszkodzeń na błotniku, ich długości, grubości , głębokości.

 

Czy przesunięcie jest z A do A' i B do B' i miedzy B i B' nie ma nic. jest to oderwanie farby od rdzy zawiasu do tyłu

 

czy B' to zadzior, jak wiór na nożu tokarskim zeskrobanego niebieskiego lakieru.

 

PS przekonałem się że biegli sądowi upraszczają analizę, nie wiedzą w czym problem, a skomplikowaną terminologią wywodów komplikują sprawę.

 

 

Co widzimy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem od A' do A .

Miejsce rdzy A jest nienaturalne a tam gdzie znak A' jest podobna rdza + oskrobek farby A' na krawędzi natarcia .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...