Jump to content

Kara śmierci - Korwin na prezydenta .

Guest lysy79
 Share

Recommended Posts

Guest lysy79

Przeraża mnie że taki facet jak lysy z takimi poglądami mógł być kuratorem jak twierdzi a teraz jest policjantem - jak on przeszedł testy psychologiczne? Ściągał czy co?

Mnie twój tok rozumowania .

Jakby nie musiała udawać, to pewnie nie oskarżyłaby o gwałt... :)

Wystarczy wpisać w Google "oskarżyła o gwałt" albo "fałszywe oskarżenie o gwałt" w jakim języku byśmy nie wpisali znajdziemy sporo tego typu spraw.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Ciekawe jest to że elektorat korwina to są w większości młodzi ludzie którzy informacje na jego temat czerpia z internetu, czyli niezaleznego medium z mnogoscia roznych punktow widzenia. Za to starsze pokolenia (nikogo nie obrazajac), którzy opierają się głównie na telewizji widzą tylko kreowany przez stare media wizerunek dziwaka.

To prawda, ale inna sprawa, że gość już tyle lat w polityce działa i dalej nie jest w stanie zrozumieć, że czasami lepiej się zamknąć bo media i tak wykorzystają te pierdoły o których mówi przeciwko niemu. Ostatnio np. oglądałem program z Polsatu bodajże gdzie powiedział coś w rodzaju "jeśli chodzi o dzieci to poszedłem w ilość a nie w jakość niestety"..

Także mimo że gość ma mase ciekawych poglądów gospodarczych to nie dziwię się że mało kto go traktuje poważnie skoro co chwile walnie jakimś absurdem :banghead:

Ale to jest właśnie polityk, który mówi i robi co myśli a nie gra pod publiczke.

Dzieki. Rzucilem okiem i zapowiada sie ciekawa lektura.

Przyjemnej lektury. :)

To prawda, ale inna sprawa, że gość już tyle lat w polityce działa i dalej nie jest w stanie zrozumieć, że czasami lepiej się zamknąć bo media i tak wykorzystają te pierdoły o których mówi przeciwko niemu. Ostatnio np. oglądałem program z Polsatu bodajże gdzie powiedział coś w rodzaju "jeśli chodzi o dzieci to poszedłem w ilość a nie w jakość niestety"..

Także mimo że gość ma mase ciekawych poglądów gospodarczych to nie dziwię się że mało kto go traktuje poważnie skoro co chwile walnie jakimś absurdem :banghead:

Ale to jest właśnie polityk, który mówi i robi co myśli a nie gra pod publiczke.

Tyle, że z definicji polityk nie powinien "gadać" co mu ślina na język przyniesie. Za to "gadanie" wszyscy płacimy odprowadzonym podatkiem.

A ja tam wolę tych, którzy mówią co myślą, a nie takich co mówią to co publiczka chce usłyszeć, a myślą i robią co innego.

Żeby nie było, na Korwina nie głosuję, chyba że w drugiej turze bez Kukiza.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

A ja tam wolę tych, którzy mówią co myślą, a nie takich co mówią to co publiczka chce usłyszeć, a myślą i robią co innego.

Żeby nie było, na Korwina nie głosuję, chyba że w drugiej turze bez Kukiza.

Pamiętaj jednak, że politycy są naszą wizytówką poza granicami naszego państwa.

Osobiście nie jestem zadowolona z faktu sponsorowania z moich podatków "pyskatych i niezrównoważonych" polityków.

Tutaj trzeba sie zgodzić, Korwin nie jest osobą, która reprezentacyjnie sprawdziłaby się najlepiej.

Chociaż z drugiej strony może by przynajmniej nie skakał po krzesłach :biggrin:

Osobiście nie jestem zadowolona z faktu sponsorowania z moich podatków "pyskatych i niezrównoważonych" polityków.

Słonko, przecież Korwina już za granicą widzieli :)

Destruction of the empty spaces is my one and only crime