Skocz do zawartości

Żużel


Pitu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie mam proste. Co sądzicie o tym sporcie, jakiej drużynie kibicujecie, którego zawodnika lubicie i w ogóle. Może chodzicie na mecze, lub ktoś kiedyś trenował ten sport... :?:

 

Jeśli o mnie chodzi, to najbardziej lubię CKM WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA, staram się chodzić na ich mecze (obecnie tylko w Częstochowie, na wyjazdowe nie mam czasu i kaski). Moim zawodnikiem NUMBER ONE jest oczywiście Grzesiu Walasek ;) i Rune Holta (pobity podczas ostatniego spotkania :P ) Ja nigdy nie trenowałem, ale xxx lat temu mój tata próbował swoich sił, lecz tylko na treningu się skończyło.

Pozdrawiam fanów czarnego sportu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak byłem na meczu WŁÓKNIARZ:APATOR to aż musiała policja interweniować :-) Ach, te Krzyżaki... (chociaż nie powiem, bo jeżdzą bardzo dobrze - tylko kibicie jakby ze stadionu piłkarskiego ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rybson: czemu wrogów :?: Chociaż powiem Ci szczerze, że bracia Gollobowie w ogóle mnie nie intersują. Tomek jeżdzi dobrze, ale jego czas niedługo się skończy... ;)

renata: pięknie powiedziane 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pitu racje TYLKO WŁÓKNIARZ

 

Natomiast "gwiazdy" typu gollob to zupełnie inna sprawa. Dla mnie to jest koles cienki w uszach i tylko dzieki drogiemu motocyklowi jakos udaje mu sie wygrywac ale nic poza tym. Natomiast ludzie typu krzyzaniaki - wszystkie bez wyjatkow to juz towazycho ponizej krytki. poprostu dno. :-x :-x :-x

Rozne rzeczy działy sie na torach i rozne dziwne zachowania na torze typu popychanie podjezdzanie i inne zakładki ale nigdy po glebie nie kopie sie lezacego zawodnika.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GKS Wybrzeże - oczywiście

A tak pozatym tylko żużel. Weekend bez niego weekendem straconym.

No i głównie liga bo tu są prawdziwe emocje. GP zaczyna mi się trochę nudzić. Tym bardziej że ściga się kilkunastu, a wygrywa zawsze Ricki. Dobrze że Mały jedzie bo Gollob się chyba kończy.

 

Natomiast ludzie typu krzyzaniaki
- chyba o Kasprzaków Ci chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend bez niego weekendem straconym.

Pięknie powiedziane :-)

A kto według was w tym roku będzie drużynowym mistrzem Polski ?

Obecnie na pierwszym miejscu Apator' date=' ale Atlas i Włókniarz są niedaleko...

 

P.S - tutaj macie tabele ekstraligi

http://zuzel.interia.pl/ekstra/tab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...