Skocz do zawartości

Wszechstronny motocykl do 10000 zł dla wysokiego gościa z plecaczkiem - jaki?


Rekomendowane odpowiedzi

Przy Twoich gabarytach kupiłbym varadero 1000, chociaż jakby mniej ich w ogłoszeniach ostatnio. Zadbane jest nie do zarżnięcia, mając takie gabaryty będzie wygodnie, plecaczek nie będzie na pewno narzekał. Tylko nie nadaje się do gumowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wczoraj zadałem sobie pytanie, kiedy się zorientujecie? :laugh:

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-2022, CRF 250Rally 2019-2022, Tracer7 2022-..., DR650RSE 2023-..., Big-1 2024-...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o gumowaniu, jedyny motocykl ktory wytrzymuje to przez jakis czas to CBR600 po przerobce miski olejowej, a i to niezbyt dlugo.

Cenna uwaga. Chciałbym się tego nauczyć głównie po to by nie mieć problemu z gwałtownym okręceniem manetki. Wstępnie na placu boju zostają Triumph Speed Triple, Suzuki BKing, GSX1400 i w dalszym ciągu wybór głową czyli B12s, B12,5s, Vstrom. Czas się przymierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenna uwaga. Chciałbym się tego nauczyć głównie po to by nie mieć problemu z gwałtownym okręceniem manetki. Wstępnie na placu boju zostają Triumph Speed Triple, Suzuki BKing, GSX1400 i w dalszym ciągu wybór głową czyli B12s, B12,5s, Vstrom. Czas się przymierzyć.

 

Chłopie, w budżecie 10000 tys zostaje Ci wyłącznie B12! Do całej reszty w tej cenie będziesz musiał i tak dołożyć 5 koła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej wyjdzie PS4/XBOX One X plus gra Ride 3.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Limo- nie osłabiaj mnie :laugh: :laugh: :laugh:

GSX za taką kasę to kompletny ulep! Pierwsze zdrowe sztuki zaczynają się w okolicy 15 tysi. A trypel z tym silnikiem to najgorsza możliwa loteria. Większość ma już wyklepane gniazda zaworowe, co skutkuje wymianą głowicy... Tak więc najpierw kup i dołóż parę zł, a nie kolegę ładujesz na minę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie :). A wyjaśnisz skąd wniosek że to miny? Po zdjęciach poznałeś? To masz mega dar hahaha. Ja już kupiłem moto w zeszłym roku za 4500zł, coś co Twoja kula do wróżenia zakwalifikowałaby jako ulep, ale wyobraź sobie że gra i buczy :).

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, są ludzie, dla których 7 kolejnych warstw lakieru nie stanowi problemu. Potrafią sami sobie sporo przy moto zrobić. Ale uwierz mi, że większość tego typu "okazji" jako pakiet startowy pożera 3-4 tyś zł. No chyba, że opony z 2011 roku są dla Ciebie ok. Albo poprzeciągany napęd to nic takiego - w końcu jest dopiero w połowie naciągu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...