Skocz do zawartości

Wszechstronny motocykl do 10000 zł dla wysokiego gościa z plecaczkiem - jaki?


Rekomendowane odpowiedzi

Summa summarum- juz prawie mialem wewnetrzny spokoj ducha w wyborze DL650, dlatego ze jest duze, wyglada na wygodne, malutko spala benzynki, latwe w obsludze, a tu nagle doszedl do mnie konsesnus, ze ja uwielbiam zwiedzac miejscowki - punkty widokowe w mojej okolicy, a niejednokrotnie do nichtrzeba dostac sie lesna sciezka pod gore, do tego dochodza korzenie piachy, trawa. Nie wiem czy DL czuje sie w takich tematach dobrze, czy to dypowe dziecko szosy...? Ale mimo wszystko najpierw trzeba na ta miejscowke dojechac asfaltem, no i w razie wypadu np na Czechy, Wlochy ect chce zeby z enduro zrobil sie Gold Wing:)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Panowie, dziś w końcu dane było mi dosiąść DL650 i powiem tak, wygodnie i dość nisko.. obawiam się, że z moimi offroadowymi zapędami ten motor może okazać się zbyt nisko osadzony :( Zacząłem zastanawiać się czy nie powinienem pomyśleć o czymś w kierunku Transalpa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Jakiś czas temu zadałem pytanie na tym forum, jaki uniwersalny może spełnić wymagania wysokiego ridera ze wzrostem 194 cm wraz z jego plecaczkiem. Temat dał istotny konsensus - coś a'la turystyczne enduro, wymieniane było Varadero, głównie V-storm i jeszcze kilka innych modeli.
Wczoraj oglądałem V-storma 650 wraz z przymiarką - fenomenalna pozycja za kierownicą, dużo miejsca dla plecaka, ale niestety może być problem z jazdą poza asfaltem (kamienie, szutry, liście, dziury, podjazdy górskie ect...)

Wraz z kolegą, który pokazał mi DL 650 pomyśleliśmy o Transalpie... moto legenda, co tu dużo mówić, duże koło z przodu na pewno będzie pomagać kiedy będę opuszczał szosę. Zaś brak 6-tki będzie trochę przeszkadzał podczas wypadu nad morze z bagażami... Dlatego moja prośba jest następująca - co jest alternatywą dla Transalpa 650 XL - szukam motocyklowego odpowiednika Land Rovera...Budżet... do 15 000 zł im bliżej 10 000 tym lepiej ;)

Edytowane przez karooluss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zetka z papierowymi kuframi .... tylko wersja R i to dobrze zmotana ale we dwoje to troche bez sensu.

 

XT-660_Tuareg_Rallye6.jpg

 

Kolega pytak pewnie skonczy na Afryce i dobrze.

Krolowa jest tylko jedna :)

Edytowane przez Kjujik
Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latalem poprzednim modelem i jedynie co mi nie pasowalo to kanapa ktora byla bardzo nie wygodna do jazdy we dwoje.

https://www.bikepics.com/pics/2010/10/27/bikepics-2087194-full.jpg

Ale ladna franca!!! Ciezko znalezc taka :(

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...