Skocz do zawartości

Sprzęgło NSR 125


szef100
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnośnie sprzęgła. Czy nawet jak tarcze trzymają wymiar to mogą być do wymiany ? Bo mam takie wrażenie jak by się sprzęgło ślizgało. Ponieważ wszystkie hondy nsr wyciągają po 150-160 (odblokowane). Moja honda ma pozdejmowane wszystkie blokady. Jest po remoncie góry silnika. Jej prędkość maksymalna wynosiła 110km/h. Ostatnio rozebrałem sprzęgło tarcze i sprężynki trzymają wymiary z serwisówki. Przekładki nie mają przebarwień anie nie są pokrzywione. Z wymiarów można powiedzieć że są bardzo dobre i do limitów sporo brakuje. Mój problem polega na tym że na na 3 biegu mam 90 km/h a rozpędzając sie na 6 biegu osiągałem 110 km. Przy sprawdzaniu sprzęgła wymieniłem olej na motul transoil 10w40. I poluzowałem trochę linkę sprzęgła przez to ze nie miałem jak założyć linki, a potem jej nie wykręciłem. O dziwo motocykl rozpędziłem do 120km/h ale nie można było wrzucić luzu na zapalonym motocyklu. Pytam bo nie wiem czy dalej bawić się z tym sprzęgłem czy szukać czegoś innego, ale nic innego mi nie pozostało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na każdym biegu mogę dojść do 10,5-11 tysięcy obrotów. Po prostu na 4,5,6 biegu nie ma w ogóle przyśpieszenia przyśpiesza o 30km/h :( Denerwuje mnie to bo jeżdżąc 100 km/h pali mi tyle jak bym jeździł 150km/h. Bo muszę piłować na dużych obrotach silnik i jeszcze do tego dochodzi to że daje w tyłek silnikowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...