Skocz do zawartości

Motocyklista szuka pracy-Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie, czynny motocyklista, ustabilizowany życiowo, bez problemów emocjonalnych szuka stałej pracy, najchętniej związanej z pasją,miejsce zamieszkania-Sochaczew, dla zainteresowanych wyślę CV i z przyjemnościa spotkam się osobiście, pozdrawiam Sylwek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jeśli napiszesz co potrafisz a nie będziesz kreślił portretu psychologicznego to łatwiej będzie o jakieś oferty

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślałem że ten dział został stworzony w konkretnym celu...portret psychologiczny jest równie ważny, przynajmniej tak mi się wydaje, kolego konrad1f jesteś zainteresowany? napisz na PW, nie jesteś?coś Ci się nie podoba? to może lepiej nie krytykuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałbym być upierdliwy, ale to jest różnica - czy masz doświadczenie 25 lat jako mechanik motocyklowy, czy 3 miesięczny okres próbny jako sprzedawca używanych komórek. praca związana z pasją też może być w warsztacie albo w sklepie internetowym, wymaga różnego doświadczenia i umiejętności

a tak, to jak powiadają: śmieci na wejściu, śmieci na wyjściu...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ... raczej próbuję pomóc. A jak sądzę po ostatnim Twoim wpisie i agresji z niego "ziejącej" pomoc jest potrzebna... mam nadzieje, że tylko psychologiczna.

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,dziekuje wszystkim zainteresowanym za pomoc,teraz wiem ze można na Was liczyć, proszę moderatora o usuniecie tematu,pozdrawiam

 

Aha i mam nadzieje ze inni forumowicze, szukający,czytając ten wątek zastanawia się zanim coś tutaj napiszą,szczególnie dziękuję Panu konradowi1f który nie znając mnie próbował być moim psychologiem,żałosne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motorek - ale to Twoje podejście jest żałosne! jeszua bardzo trafnie podsumował. Nie napisałeś nic na temat swojego doświadczenia, umiejętności, oczekiwań, a na zwrócenie uwagi zareagowałeś agresją... No to się sprzedałeś, tylko zatrudniać...

 

P.s. i zanim na mnie też naskoczysz, pomyśl na swoją postawą... Nie napisałem tego złośliwie, ale też kiedyś byłem "młody gniewny", i słabo na tym wychodziłem. Dopiero życie nauczyło mnie pokory i dzięki temu otworzyły się przede mną ogromne możliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafnis powiadasz?ja bym napisał inaczej,ale nie ważne,poważny człowiek napisały wiadomość prywatną,a taki który zjadł wszystkie rozumy,wypisuje swoje mądrości w taki sposób,jeszcze raz proszę o usunięcie tematu

 

Młody gniewny...trafiłeś ;-)

motorek - ale to Twoje podejście jest żałosne! jeszua bardzo trafnie podsumował. Nie napisałeś nic na temat swojego doświadczenia, umiejętności, oczekiwań, a na zwrócenie uwagi zareagowałeś agresją... No to się sprzedałeś, tylko zatrudniać...

 

P.s. i zanim na mnie też naskoczysz, pomyśl na swoją postawą... Nie napisałem tego złośliwie, ale też kiedyś byłem "młody gniewny", i słabo na tym wychodziłem. Dopiero życie nauczyło mnie pokory i dzięki temu otworzyły się przede mną ogromne możliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...