Skocz do zawartości

6-9 sierpnia 2015 w Sankt Petersburgu doroczne Dni Harleya


Rudy102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniach 6-9 sierpnia 2015 w Sankt Petersburgu są organizowane doroczne Dni Harleya.

Impreza odbywa się przy wsparciu Urzędu Miasta SpB i należy do jednych z większych w Europie. W zeszłym roku w paradzie, która przejechała głównymi ulicami miasta uczestniczyło 1960 motocykli.

Oprócz parady, organizatorzy przygotowują szereg imprez towarzyszących: koncerty, pokazy stunt, konkursy, wybory Miss, wycieczki autokarowe z przewodnikiem do letnich rezydencji carów (Petergof i Puszkino), wizyta w muzeum Ermitaż, zorganizowane wycieczki motocyklowe.

Organizatorzy zapewniają uczestnikom wsparcie przy otrzymaniu wizy wjazdowej do Federacji Rosyjskiej i pomoc w uzyskaniu noclegów.

Rejestracja poprzez formularz na stronie organizatorów. Bogaty materiał foto i video z poprzednich lat również na stronie organizatorów: http://harleydays.ru/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pogniewajcie się za taki troszkę off-top, ale jeżeli znowu na początku parady ma jechać putin na trajce, to harleyowcy z całego świata powinni tą imprezę BOJKOTOWAĆ.

Wiem że motocykliści nie zawinili, ale jeżeli nikt im (Rosjanom) nie pokaże że popieranie takiej władzy jaką mają nie jest najlepsze, to skąd mają wiedzieć?

 

Ciekawe czy ktoś z Ukrainy tam będzie...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest poświęcone motocyklom a nie polityce. Tak czy owak jest to wspaniała okazja zobaczyć te piękne miasto i poznać Rosjan. Wszak nie każdy Rosjanin jest Putinem.

Polecam zapoznać się z materiałem wideo i foto umieszczonym na stronie organizatora. Robi wrażenie.

Edytowane przez Rudy102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Buber, do sierpnia jeszcze sporo czasu i nikt nie jest zagwarantować że putin BĘDZIE (cokolwiek to znaczy). Co do samych Rosjan to w pełni się zgadzam, żeby nie oceniać ich przez pryzmat polityki. Zdecydowana większość z nich to wspaniali ludzie i stronią od polityki. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowana większość z nich to wspaniali ludzie i stronią od polityki. Pzdr.

I pewnie dlatego tylko Putin ma 80% poparcia, a opozycji w Rosji po prostu nie ma.....

Sorki. Nie chodzi w sumie o to żeby temat upolityczniać, ale ze wszystkich krajów na świecie Rosja ma najwięcej doświadczenia w wykorzystywaniu dla swoich celów tzw. "pożytecznych idiotów". Ale - to moja opinia i mogę się mylić. Oby..... :(

 

P.S. Mam sporo przyjaciół w Petersburgu, bywam tam z grubsza raz na dwa lata więc jakąś tam opinię sobie wyrabiam.. dużo czasu spędzamy gadając... stąd mój rosyjski się poprawił :P

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...