Jump to content
Sign in to follow this  
wariantmoto

Jaki filtr powietrza dla SPEED TRIPLA 955I 2003r.

Recommended Posts

Witam, jestem na etapie przygotowań do sezonu, kontrola zaworów, olej, płyny ,świece, filtry i tu powstaje pytanie: czy ktoś z Was ma doświadczenie czy po zmianie filtra powietrza na Pipercrossa lub KN-a przy zachowaniu dotychczasowej mapy nie będzie problemów z pracą silnika? Tripelek ma przelotowy wydech i dotąd siedział tam filtr z oryginału Triumpha, chodził w tym układzie cudnie w całym zakresie obrotów z biegiem jalowym włącznie. Zaznaczam, że pomysł na zastosowanie filtra niestandardowego nie jest podyktowany pogonią za jeszcze jednym "kucem" ale zwyczajnie zaporową cena oryginału zbliżoną do PIPERA czy KN-a.

 

z góry dziękuje i pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak chodzi "cudnie" na full przelocie, to musi mieć namieszane z mapami już. Bierz K&N'a i nie wnikaj. Dodatkowo kabelek OBD II i TuneECU do lapka ;-), będziesz mastach i sobie sam ustawisz co będziesz chciał i jak będziesz chciał.


"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak radzisz tak zrobiłem, dostał oryginał Triumpha i świeczki irydowe denso i już nie mogę się doczekać wiosny :biggrin: Dodatkowo udało się rozwiązać problem nie włączającego się wentylatora i nie zawsze działającego prędkościomierza- teraz wszystko gra. Pozdrawiam wszystkich Triumphatorów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...