Skocz do zawartości

Jaki filtr powietrza dla SPEED TRIPLA 955I 2003r.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem na etapie przygotowań do sezonu, kontrola zaworów, olej, płyny ,świece, filtry i tu powstaje pytanie: czy ktoś z Was ma doświadczenie czy po zmianie filtra powietrza na Pipercrossa lub KN-a przy zachowaniu dotychczasowej mapy nie będzie problemów z pracą silnika? Tripelek ma przelotowy wydech i dotąd siedział tam filtr z oryginału Triumpha, chodził w tym układzie cudnie w całym zakresie obrotów z biegiem jalowym włącznie. Zaznaczam, że pomysł na zastosowanie filtra niestandardowego nie jest podyktowany pogonią za jeszcze jednym "kucem" ale zwyczajnie zaporową cena oryginału zbliżoną do PIPERA czy KN-a.

 

z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi "cudnie" na full przelocie, to musi mieć namieszane z mapami już. Bierz K&N'a i nie wnikaj. Dodatkowo kabelek OBD II i TuneECU do lapka ;-), będziesz mastach i sobie sam ustawisz co będziesz chciał i jak będziesz chciał.

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak radzisz tak zrobiłem, dostał oryginał Triumpha i świeczki irydowe denso i już nie mogę się doczekać wiosny :biggrin: Dodatkowo udało się rozwiązać problem nie włączającego się wentylatora i nie zawsze działającego prędkościomierza- teraz wszystko gra. Pozdrawiam wszystkich Triumphatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...