Skocz do zawartości

Dakar 2015


MaRyaan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Czy ktoś z forumowiczów śledzi zmagania naszych ( i nie tylko) zawodników na tym rajdzie?
Swoją drogą, jestem ciekaw, jak będzie się teraz kształtować czołówka motocykli, kiedy Cyril Despres przesiadł się w samochód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyliście, że tym roku jakoś jeśli chodzi o torpedowanie informacjami przez media na temat dakaru jest słabo?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyliście, że tym roku jakoś jeśli chodzi o torpedowanie informacjami przez media na temat dakaru jest słabo?

 

Nie zauważyłem .... wczoraj relacja na TVP i TVN po wiadomosciach, potem jak zwykle EUROSPORT po 20-ej i jak ktos przegapi to ok. 23-ej relacja z Odcinka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie slyszałem :( dramat.

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam relacje z rajdu codziennie, u mnie jest emitowane przez France 4 od 18.40 przez godzinę. :buttrock:

 

Gratulacje dla ekipy Hołowczyca. :clap:

 

Przykro z powodu zakończenia rajdu przez ekipę Małysza. :unsure:

 

Michał Hernik tragedia !!! :sad:

Aby jeździć szybko, nie wystarczy benzyna w żyłach, potrzebny jest jeszcze olej w głowie.

Każdy chwali to - czym jeździ jego stary.

Jeździłem już chyba wszystkim, od dziecięcego chodzika po Magnum 520 DXi z naczepą ponadnormatywną, a teraz przyszedł czas na motocykl.

Kierowcą trzeba się urodzić, samo prawo jazdy nie wystarczy ... ale na wszelki wypadek mam wszystkie kategorie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sonik wciąż pierwszy w generalnej czy jestem nie na bieżąco ?

 

ale ciężarówki chyba KAMA3 prowadzi jak zawsze :D

i w ogólnie w motocyklowej generalnej pierwsza jest honda z tego co widzę :D

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...