Skocz do zawartości

Oponki do naszych pociech


KristofPro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam troche opon motocyklowych od czasu do czasu mogę coś sprzedać na forum w cenie hurtowej. Oponki 90% nowe po małej dziurce w bieżniku wszystkie markowych firm o róznych rocznikach. Przykładowe rozmiary

120/70/17, 170/60/19

120/70/17, 150/70/19

90/90/21, 150/70/17

90/90/21, 140/80/17 itp. itd. Jak coś pytać

post-26014-0-02294900-1419279357_thumb.jpg

post-26014-0-06850400-1419279382_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd się wzięła ta mała dziurka na nowych oponach? Czy aby przypadkiem ta dziura nie jest po wiertle producenta:)

 

No ale napisz czy masz coś na rozmiar 160-165 17 cali opona sportowa lub slick.

Co za różnica czy to dziurka po wiertle producenta?

 

Super sporty lub slicki mam przeweażnie w rozmiarach 190/55/17 lub 205, w pierdkach mi się nie trafia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to, żeby ich nie sprzedawać. Stanowią zagrożenie. Jedne, mniej, drugie więcej. Z tego co wiem, nie wolno ich dalej sprzedawać. Jeżeli o mnie chodzi, to wolałbym kupić nie wierconą, a co najwyżej zakołkowaną. Kiedyś, na jakimś forum, było to dokładnie opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszość z was kupuję opony zawulkanizowane po takiej dziurce i nawet o tym nie wie.

 

 

Po to, żeby ich nie sprzedawać. Stanowią zagrożenie. Jedne, mniej, drugie więcej. Z tego co wiem, nie wolno ich dalej sprzedawać. Jeżeli o mnie chodzi, to wolałbym kupić nie wierconą, a co najwyżej zakołkowaną. Kiedyś, na jakimś forum, było to dokładnie opisane.

Przybliż temat

 

 

 

Qpa jaki rozmiar potrzebujesz?

Edytowane przez KristofPro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszość z was kupuję opony zawulkanizowane po takiej dziurce i nawet o tym nie wie.

 

 

Przybliż temat

 

 

 

Qpa jaki rozmiar potrzebujesz?

 

A to nie wiedziałem że producenci sprzedają nowe opony już wulkanizowane po takiej dziurce :laugh:

Edytowane przez Songo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A to nie wiedziałem że producenci sprzedają nowe opony już wulkanizowane po takiej dziurce :laugh:

Może od prawdziwego producenta nie kupisz, ale od firm prywatnych, warsztatów, sklepów i sklepików tak. Szczegolnie wtedy gdy dot troszke do tyłu. Wiem komu sprzedaje w dużych ilosciach i widze na ich stronach i aukcjach po ile i w jakim stanie sprzedają, masa ludzi to kupuje nie wie o naprawie i jeszcze sobie chwali bo cena dobra.

 

 

W życiu na ulicę ani tor nie kupiłabym takiego szajsu. W teren...może, ale nowa, normalna opona terenowa to wydatek ok. 200-300zł. Czy to są takie pieniądze, że jeszcze trzeba oszczędzać, być może na własnym bezpieczeństwie? Nie sądzę...

Nie wszyscy mają kase żeby pójść wydac 1200zł na opony na tor których zaraz nie będzie. Dużo takich nowych pirelli poszło na tor Poznań za mniej niż poł ceny i jakoś negatywnch opini nie było. Nawet przednie były po dziurce i było wszystko wporządku ludzie dalej chcą w sezonie.

 

Można zobaczyć zdjęcia tych małych dziurek w bieżniku? Interesuje mnie rozmiar 130/80-17.

Oczywiście, ale nie wyrobię się teraz bo mam już je na magazynie dopiero po świętach ci wyśle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristof, wrzuć te zdjęcia tu na forum, żeby wszyscy zobaczyli. Jeśli opony są przewiercone na boku to sprzedajesz śmierć chłopie.

Napisałem wyraźnie: dziurka w bieżniku.

 

Limo mam też odbiorców na dziurki z boku same top modele, ale skoro chca kupować to dlaczego mam tego nie kupić, troszke zarobić i im nie sprzedać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od szerokości dziury. Jak po przysłowiowym gwoździu to można załatać ale jak po wiertle fi 10 to taka łata może podziękować za współpracę w najmniej oczekiwanym momencie. Normalnie myślący człowiek powinien zdawać sobie z tego sprawę.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...