Skocz do zawartości

Koniec Toru Poznań ???


konrad1f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sherman, zrozum że są osoby którym nic nie zastąpi asfaltu.

 

Absolutnie rozumiem - wkleiłem to porównawczo, bo nie wierzę, że sprawa toru Poznań jest związana z hałasem i że protesty ludzi, którzy mają w wydzierżawione ogródki działkowe może mieć wpływ na zamknięcie toru, który sąsiaduje z pasem startowym międzynarodowego lotniska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autostrady też powstały za pieniądze podatników, ale część z nich została "przekazana" firmom prywatnym, które czerpią z nich zyski.

 

Administracja świadcząca na przykładzie autostrad jeste kwestią dość skomplikowaną, a określoną ustawą i rozporządzeniami. Nie wytykam błędnego rozumowania, a zbyt duże uproszczenie, które pomija zupełnie czynniki decydujące o współpracy Państwa z koncesjonariuszami. To w tej formie nienajlepszy przykład.

 

Co do toru to grzebią go już długo. Mam nadzieję, że zdąże się wybrać zanim go ubiją:/

Paranoiczne zdaje się zamknięcie toru przez działkowców, którzy budpwali się jak już tor był. Czego nie zrozumieli/ wiedzieli /słyszeli? Silnie osłabiający temat.

Inna sprawa to słaba promocja toru i motorsportu w kraju. Brak umiejętności "sprzedania tematu" niestety może okazać się decydującym czynnikiem:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Paranoiczne zdaje się zamknięcie toru przez działkowców, którzy budpwali się jak już tor był. Czego nie zrozumieli/ wiedzieli /słyszeli? Silnie osłabiający temat.

 

 

Tak jest, ale przy lotnisku wojskowym na Krzesinach (tam gdzie stacjonują F16) też budowali domy jak już było lotnisko. Teraz jednak protestują.

Zdecydowanie jest to hipokryzja.Taki mamy jednak naród. To może ja poproszę o zburzenie bloku obok, który zasłania mi widok? Co z tego, że już stał jak kupowałem mieszkanie :)

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To może ja poproszę o zburzenie bloku obok, który zasłania mi widok? Co z tego, że już stał jak kupowałem mieszkanie :)

 

Gdzie i kiedy? Przyjadę z ekipą, pomogę :)

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja wiem, że sachsen jest też rygorystyczny, ale ja nie słyszałem żeby ktoś narzekał. Swoją drogą, tam jakoś nikomu np. motogp nie przeszkadza... nie mówię tylko o samych zawodach, ale też logistyce - przed i po jest jeda wielka kawalkada transportowa, kibice itd. Cicho napewno nie jest...

Edytowane przez Kamel-JG

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kiedyś pisałem w oddzielnym temacie na Sachsen nie ma pomiaru statycznego tylko wpuszczenie Moto z oryginalnym układem wydechowym

Nie ma żadnej rozmowy ze Akrap ma 5 dbkilerow i generuje 50db!

Tylko seria!

Na samym torze podobno jest pomiar na wyjściu na prosta s/m ale chyba niedokladny bo kilka leciwych R1 wydawalo sie miec powyżej 98db

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i dobrze, niech likwidują

dlaczego dobrze?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrażone tu zdanie nie ma na nic przełożenia, możemy sobie popitolić i tyle naszego.

Przynajmniej moja opinia jest oryginalna na tle większości :-P

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 60536 użytkowników forum. Gdyby każdy z nas zrzucił się po 50 zeta mieli byśmy 3 026 800 zł. Za tą kwotę + jakaś dotacja celowa z UE, miasta i np. Urzędu Marszałkowskiego + sponsorzy i być może udało by się wybudować tor w formie partnerstwa publiczno-prywatnego. Ja mogę spróbować załatwić przekazanie gruntu gdzieś w dolnośląskim ;)

 

Ale mam fantazję co? :P

Edytowane przez Kamel-JG

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...