Skocz do zawartości

Koniec Toru Poznań ???


konrad1f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie napisałem że jest cieniasem tylko że na arenie międzynarodowej za dużo sukcesów nie miał.

 

No kuuurde... To najbardziej utytułowany polski kierowca rajdowy, który jako pierwszy regularnie startował za granicą (nie licząc Sobiesława Zasady) i odnosił sukcesy. To również człowiek, który jako jeden z nielicznych rozumiał, że sport wymaga pieniędzy i dobrej reklamy i że jak się coś robi, to trzeba to robić na poziomie.

 

Natomiast jego wypowiedź odnośnie torów... nie wiem, może był pijany czy coś? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kuzyn studiował w Poznaniu i się tam ostał. Z jego opowieści (a chłopak ma pojęcie o sporcie bo działa w tenisie szmat czasu) wynika że tor Poznań to żywy trup. Marketing tego obiektu jest na poziomie słabego zakładu pogrzebowego. Tak jak ktoś wczesniej pisał. Zero "wyjścia" do ludzi. Dla przeciętnego mieszkańca Poznania i okolic jest to miejsce jakby z innej planety i tylko od czasu do czasu słychać właśnie o problemach jakie stwarza tor i nic więcej. To tylko fanaberia dla małej garstki ludzi. Tak jak powiedział Hołowczyc

Nie oszukujmy się, pewna aktywność tego toru istnieje, ale tylko dla ludzi, którzy mają pieniądze.

 

A to za mało. Ale to trzeba mieć coś wiecej w głowie po za kalkulatorem do pieniązków.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd odszedł? Ludzie zastanówcie się o czym piszecie!

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarząd Speed-Day Sp z o.o. pragnie wyrazić serdeczne podziękowanie Panu Arturowi Urbańskiemu za owocną współpracę oraz jego osobiste zaangażowanie w budowę projektu Speed-Day w ostatnich latach.

Z dniem 1.12.2014 wszystkie projekty poprzednio kierowane przez Artura Urbańskiego przejmuje Jacek Molik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra skoro dynamicznie nie mozna przekraczac 98 db to ile trzeba miec ku*wa statycznie ?!

95-96 db ?! tyle to chyba nawet fabryczny wydech nie ma albo niech mnie ktos wyprowadzi z bledu ! bo to nie jest moja dzialka .

Dynamicznie to ze niby jak ? jak czlowiek bedzie zapier*alal po prostej to musi miec 98db ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że do Brna i na Sachsenring mam tyle samo, co do Poznania... :]

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...