Jump to content

Bron dla kazdego Polaka

ks-rider
 Share

Recommended Posts

Przechowywanie broni z nabojem w komorze to jeden z głupszych pomysłów, nawet w przypadku colta 11który ma 3 punktowy bezpiecznik.

Wszystkie znajome mi osoby posiadające broń potwierdziły że nikt nie trzyma załadowanego magazynka w broni o obecności pocisku w komorze nie wspominając.

W takim razie napisz teraz dlaczego jeden z drugim kupuje sobie ponad kilogramowy młotek za kilka tysięcy złotych ?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Visus, podejrzewam, ze jestes latwiejszy niz ja :icon_mrgreen:

:crossy:

To ja jestem chyba zwykłą dziwką

W takim razie napisz teraz dlaczego jeden z drugim kupuje sobie ponad kilogramowy młotek za kilka tysięcy złotych ?

Bo jest to młotek ze szczetrego zlota?

I z celownikiem optycznym?

Edited by grizzli

Grizli,

ja bym tak tego nie nazwal :icon_mrgreen: Po prostu lubisz ten Sport :icon_mrgreen:

Bo jest to młotek ze szczetrego zlota?

I z celownikiem optycznym?

Nawet najgorsze 7 karatowe złoto nie koroduje tak szybko jak Colt .45 a bez naboju w komorze to tylko kawałek żelaza

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Broń gotowa do strzału mają osoby w strefie podwyższonego ryzyka. Czyli ochrona ważnych osób,czy ludzie ktorzy mają prawdziwych wrogów a nie tylko upirdliwych sąsiadów. Ja całe szczęście znam tylko ludzi posiadających broń hobbystycznie.

Edited by fincher

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Nie mogę uwierzyć w to co niektórzy tutaj piszą... Generalnie widzę że pasowało by zacząć od tego żeby o prawo do głosowania trzeba się ubiegać i zdać jakieś testy z wosu, na inteligencję i jeszcze coś. Za niektórych po prostu trzeba myśleć - dla ich dobra, bo są po prostu pozbawieni wyobraźni.

Prosta sprawa:

Kiedy ostatnio słyszeliście o jakiejś strzelaninie w Polsce? Dlaczego jak zaciukali Człowieka to używali noży i maczet zamiast go po prostu zastrzelić? Dostęp do broni palnej nie jest wcale łatwy, wbrew temu co twierdzi KS, a jak już jakaś zadyma jest z tym związana że ktoś kogoś postrzelił/zastrzelił to nie jest zabawa i policja traktuje to bardzo serio.

W USA mają teraz gruby problem bo nie mają pomysłu jak się wycofać z dostępu do broni, bo grupka świrów jeżdżących na strzelnicę z 10-latkami dająca im UZI w łapę uważa że to ograniczenie wolności. Wiele złego można o Polsce powiedzieć, ale akurat od tego wara... Uczmy się na błędach innych chociaż w tej kwestii.

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

Ja całe szczęście znam tylko ludzi posiadających broń hobbystycznie.

Fincher

Nawiazujac do Twojej wczesniejszej wypowiedzi to w tym przypadku calkowicie sie zgadzam, bo sportowcy i tak trzymaja w sejfach a do transportu osobno

Jeśli gawędziarstwo można nazwać sportem.

Grizzli,

Gawedziarstwo nie bierze sie z niczego. Aby gawedzic to trzeba troche przezyc

Dostęp do broni palnej nie jest wcale łatwy, wbrew temu co twierdzi KS, a jak już jakaś zadyma jest z tym związana że ktoś kogoś postrzelił/zastrzelił to nie jest zabawa i policja traktuje to bardzo serio.

W USA mają teraz gruby problem bo nie mają pomysłu jak się wycofać z dostępu do broni, bo grupka świrów jeżdżących na strzelnicę z 10-latkami dająca im UZI w łapę uważa że to ograniczenie wolności. Wiele złego można o Polsce powiedzieć, ale akurat od tego wara... Uczmy się na błędach innych chociaż w tej kwestii.

4jku

I bardzo dobrze, ze dostep jest trudny dla osob ktore jej nie powinny ngdy otzrymac. Jeszcze lapiej, ze policja bierze to tak na serio. Tyle, ze zapytam sie dlaczego policja tak bardzo lamie prawo ktore jednak przewiduje posiadanie broni do pewnych celow. Najlatwiej Maja mysliwi.

W USA jak chyba kazdy wie, prawo do broni gwarantuje konstytucja. Jezeli wezmie sie pod uwage, ze statystycznie kazdy posiada jakies zelastwo ( oficjalnie ) tak nie oficjalnie mowi sie o dwoch do trzech razy wiecej niz cala populacja hamerykaninow..

Nie oszukujma sie zawsze w jakims tam spoleczenstwie znajdzie sie debil ktory cos tam zlekcewarzy i plai za to najwyzsza cene, wystarczy wejsc w forumowy dzial wypadkow.

Twierdze wiec, ze nie bylby diabel Taki straszny jak go maluja

Przy użyciu samochodów i motocykli giną tysiące ludzi. Zakazać używania tych pojazdów!

W usa problem z bronią mają socjalistyczne władze Obamy. Ale jesteśmy w pl a nie usa dlatego rozmawiamy o tym co jest u nas.

Grizzli wiesz o co chodziło w kontekście tematu rozmowy. Dlaczego zatem piszesz bajki

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Móglbyś sprecyzować?

Pisaliśmy o noszeniu broni gotowej do strzału, stwierdziłem że taką nosza ludzie którym faktycznie może grozić zamach na ich życie.

A Ty wyskakujesz z zawałem i cholesterolem.

No takie drobne wady komunikacji przez internet, jak się kogoś dobrze nie zna ciężko zauważyć kiedy ktoś stara się żartować czy przesłać określone emocje w danej wypowiedzi :)

Tylko co wam po obronie palną skoro napastnik też będzie taką mieć. Poziom bezpieczeństwa spadnie na 100%, nie ma innej opcji. Oczywiście ludzie nie zaczną nagle strzelać do wszystkiego ale ogólnie to będzie gorzej jak jest teraz.

Heniu,

czytales watek ?

Obecnie przysluguje Ci prawo posiadania 6 - cio strzalowego revolveru o kalibrze do .44 -> 11,2mm ( ca.) i jakos nikt sie nie strzela, wszyscy Maja sie dobrze ( przynajmniej poza Forum )

swoją drogą to da się w jusa legalnie kupić broń superciężka czyli np jakaś wyrzutnie rakiet stinger , granatnik , bazooke :D ?? nie mówie o cenie tylko o samym dostępie :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl