Jump to content

Bron dla kazdego Polaka

ks-rider
 Share

Recommended Posts

Plan zrealizowany! 

Do szafy wleciało .357 magnum. W tygodniu odbieram bułgarskie 5.45x39 i chyba moja początkowa kolekcja będzie kompletna :) 

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

11 godzin temu, fincher napisał:

Plan zrealizowany! 

Do szafy wleciało .357 magnum. W tygodniu odbieram bułgarskie 5.45x39 i chyba moja początkowa kolekcja będzie kompletna 🙂

Jakie ? 

.

Astra model 357 całkiem ładny egzemplarz mi się trafił w bardzo przyzwoitej cenie. Zaraz będę pakować manatki i jechać na testy

• Thanks! 1

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Tym razem pamiętałem żeby zabrać. Wziąłem tarcze z pierwszych serii strzelań.

Astra z amunicji .357 S&B

Astra z amunicji .38specjal

FEG ap 66 7.65 br amunicja S&B

Tarcze TS-2 dystans 25m. Pierwsze strzelanie z tych dwóch sztuk. W zasadzie to nawet nieźle wyszło. Trochę sieję po tarczy ale trudno, kiedyś się nauczę. W każdym razie strzelanie z rewolweru daje mega frajdę. Szkoda tylko, że amunicja dwukrotnie droższa no ale trudno - warto. 

Fincher,

niezle, 

Teraz musisz dojrzec do elaboracji 🤣  Bedzie taniej !  🤣

🙂

Widzisz zazdroszcze Ci bo mozesz kupic AK z Radomia, tego orginalnego, i nie mowie tu o firmie o Pionier. Ja nie mam dostepu, choc na gunbroker ich nie brak w granicy do 1000$  tyle ce nie sa legalne u mnie.

Robert,jest tyle fajnych karabinow szturmowych a Ty za Kalachem placzesz !  🤣

FAL, Zetme, G3 czy AR 10 🤣

🙂

W dniu 9.07.2021 o 15:27, Robert J. napisał:

Widzisz zazdroszcze Ci bo mozesz kupic AK z Radomia, tego orginalnego, i nie mowie tu o firmie o Pionier. Ja nie mam dostepu, choc na gunbroker ich nie brak w granicy do 1000$  tyle ce nie sa legalne u mnie.

Konkretnie na co jest u was ban?

17 minutes ago, Nico said:

Konkretnie na co jest u was ban?

Specjalna idiotyczna rekojesc/chwyt pisotletu, dlugosc lufy nie mniej niz 16 in a calosc strzelby chyba 36 in, nie moze byc skladana kolba w strzelbach, za to moze byc w shotgun, magazynki max 10 sztuk naboi. To prawo obowiazuje w NY NJ CA GA I KILKU INNYCH PEDALSKICH LEWICOWYCH STANACH. Wiec kupujesz nowy popsuty(przez prawo dla debili) karabin i potem go samemu naprawiasz, tak sie tu robi. ch**nia i tyle.

2 godziny temu, Robert J. napisał:

Ks istnieje wiele lepszych ze tak powiem wydan AK, jak np IWI galil ace, tyle ze nie tak sprawdzonych w warunkach bojowych.

Wiec kupujesz nowy popsuty(przez prawo dla debili) karabin i potem go samemu naprawiasz, tak sie tu robi. ch**nia i tyle.

Owszem, ale mam jedno ale !

Jezeli Gail nie jest sprawdzony w warunkach bojowach to.....  

U mnie nie wolno Ci nic naprawic czy poprawic. W PePeSzy zeszlifowalem troche wulgarne spawy zespalajace osade z calym systemem spustowym, abys przypadkiem nie uruchomil full auto ! 

I nie bluznij, bo i tak macie lepiej niz reszta swiata !  

🙂

4 godziny temu, Robert J. napisał:

Specjalna idiotyczna rekojesc/chwyt pisotletu, dlugosc lufy nie mniej niz 16 in a calosc strzelby chyba 36 in, nie moze byc skladana kolba w strzelbach, za to moze byc w shotgun, magazynki max 10 sztuk naboi. To prawo obowiazuje w NY NJ CA GA I KILKU INNYCH PEDALSKICH LEWICOWYCH STANACH. Wiec kupujesz nowy popsuty(przez prawo dla debili) karabin i potem go samemu naprawiasz, tak sie tu robi. ch**nia i tyle.

U nas zas*any eurokolchoz planuje podobne chore pomysły,  do tego niedługo wejdzie znowelizowana ustawa o broni i amunicji, i z przecieków wynika ,że będzie śruba przykręcona jeszcze mocniej.

Na chwilę obecną w porównaniu z resztą świata jest nawet nieźle. Można mieć prawie wszystko w semi auto do 12mm, kałachopodobne czy ar-15 bez problemow, magazynki bez ograniczeń w pojemności amunicji, bez jakiś durnych limitów amunicji czy prochu, tyle, że jest ograniczenie w ilości posiadanych sztuk i obowiązkowa przynależność do monopolisty pzss, lub stowarzyszenia kolekcjonerskiego.

Summa summarum, gdyby zostało tak jak jest w chwili obecnej to by było świetnie.

Niestety, tendencja antybroniowa globalnie idzie w chujową stronę.

35 minutes ago, Nico said:

U nas zas*any eurokolchoz (...)

czytałeś? chyba nie

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]

On 7/9/2021 at 11:31 AM, ks-rider said:

Robert,jest tyle fajnych karabinow szturmowych a Ty za Kalachem placzesz !  🤣

FAL, Zetme, G3 czy AR 10 🤣

🙂

image.png.cfe20d3e27e5e5f802cdc39aeb8caaf6.png

2 tygodnie temu wyslalem zapotrzebowanie do osteplowania do jednego z monopolistow ( cos w rodzaju PZZ ) i leca w uja, bo do dzis niemam odpowiedzi. Na pierwszego maila po 10 dniach dostalem odpowiedz, ze gosciu jeszcze nic nie dostal. NA drugiego jeszcze nie odpowiedzial.

I oczywiscie magazynki bede mial juz 10 - cio strzalowe !  

🙂

17 godzin temu, Nico napisał:

Kompletna paranoja, co komu przeszkadzały magi 30 nabojowe.

Gotują żabę powoli...

Zapytaj o to Bienkowska, co jej przeszkadzalo, wpisz co chcesz. 

Moze tym ktorzy w Las Vegas.......

Powoli kompletuje zalaczniki do Bundes Kriminak Amt'u na specjalne zezwolenie na te ponad 10 strzalowe ktore juz wczesniej kupilem.

🙂

18 minutes ago, ks-rider said:

Zapytaj o to Bienkowska, co jej przeszkadzalo,

a propos: poza kwestią magazynków, jakieś zmiany w przepisach u Was? realnie, nie opowieści z mchu i paproci, krążące po necie, że zła eu banuje brzydko wyglądające karabinki

w kaczystanie wiadomo, że od paru lat przygotowywane jest pod stołem zaostrzenie przepisów, na raty jak się pojawią jakieś kaczki dziennikarskie, a dyrektywa jest wygodną wymówką dla "nieczytatego" elektoratu. ciekaw byłem w jak w innych krajach; pepiki wprowadzili rejestrację czarnoprochowców, ale np. żabojady ani makaroniarze AFAIK żadnych ograniczeń u siebie na to środowisko nie fabrykowali (akurat na to patrzyłem)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]