Skocz do zawartości

Czarna Dama


Werner_Beinhart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i przedstawiam Czarną Damę - Yamahę XJR 1300 rocznik 2005. Jest to moje pierwsze (!) moto, na które przesiadłem się trzy lata temu po egzaminacyjnej 250. Nie było tak źle, choc na początku miałem przed nią wielkiego pietra a i dziś pełen szacun.

Zaliczyliśmy już wspólnie i godziny rzęsistego deszczu i obezwładniającego upału, jak i małą glebę parkingową. Moto jest właśnie takie jak lubię: oddające moc zawsze i wszędzie, niezależnie od biegu i prędkości, nie dostające zadyszki z trzema kuframi i dwoma osobami na grzbiecie. Troszku dużo pije, ale z klasą :). Prędkość maksymalna, wywołująca uśmieszek jeźdźców R1, BMW RR itp jak dla mnie jest całkowicie ok - i tak jej nigdy nie osiągnąłem. Za to sprint spod świateł...

Niestety, nie do końca odpowiada plecaczkowi - narzeka na nieprzyjemne wibracje podnóżków i ból pupy na odcinkach powyżej 200 km. Wiem, że można kombinować z kanapami, ale nie chcę dłubać przy XJR, dlatego planuję zostawić ją dla siebie a na dłuższe wspólne wypady przymierzam się do BMW K1100LT. Moto leciwe, ale mam jedną sztukę na oku, po dużym serwisie wału z przebiegein 107 000 km (gwarantowany na fakturze zakupu) i trzymiesięczną gwarancją.

A na dwóch fotkach widać Yamahę X-MAX 400 - mój sposób na miejskie korki i jazdę wokół komina.

 

536-t.jpg[/img] 538-t.jpg[/img] 539-t.jpg[/img] 540-t.jpg[/img] 541-t.jpg[/img] 542-t.jpg[/img] 543-t.jpg[/img]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytając Twój opis, to jest bardzo podobna do mojej Suzy - znaczy są z tego samego roku, reszta już nie pasuje :D.

Fajna maszynka.

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...