Skocz do zawartości

Spawanie plastików


godeik43
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się zapytać czy było by jakieś zainteresowanie spawaniem plastików. Mógł bym oferować profesjonalne spawanie plastików i przygotowanie spawanego miejsca pod nałożenie podkładu lub też samo spawanie.
Podsumowując
-Spawanie uszkodzonego elementu
-Wyszlifowanie i nałożenie szpachli
-Przygotowanie pod nałożenie podkładu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to rację bytu. Wszelkie owiewki i motocyklowe plastiki kosztują chore pieniądze, a spawanie to tylko ułamek kosztów. Podobnie z samochodami. Na dobrze zespawanym zderzaku nie widać naprawy. Masz w tym jakieś doświadczenie? Potrafisz dobierać tworzywo?

Wg mnie na brak klientów nie będziesz narzekać, tylko musisz się dobrze zareklamować. Kurczę, chyba jedna z niewielu branż, która w zimę dobrze prosperuje- trochę mrozu, śniegu i się ludzie tłuką po tyłkach jak... nieważne :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się zapytać czy było by jakieś zainteresowanie spawaniem plastików. Mógł bym oferować profesjonalne spawanie plastików i przygotowanie spawanego miejsca pod nałożenie podkładu lub też samo spawanie.

Podsumowując

-Spawanie uszkodzonego elementu

-Wyszlifowanie i nałożenie szpachli

-Przygotowanie pod nałożenie podkładu

 

Zainteresowanie będzie ale masz spora konkurencję . Nawet na moim zadupiu za płotem jest mietek co spawa plastiki .

Mogłbyś popracowac nad trudnymi przypadkami , jak np owiewki od 1000rr - 3 speców poległo , wszystko popękało . A zderzak od fury od razu im wyszedł .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co doświadczenie jakieś tam jest tylko nigdy nie było odpowiedniego powiedzmy profesjonalnego sprzętu żeby się tym zająć. A przyszedł mi pomysł żeby się tym zająć właśnie bardziej profesjonalnie po przez kupno odpowiedniego sprzętu. Mam miejsce gdzie mógł bym to robić cały wolny garaż w którym nawet zimą można nagrzać. Tylko właśnie chce się zorientować czy miał bym klientów bo wyrzucić kasę na sprzęt to nie trudno. Co do dobierania tworzyw to każdy zderzak, owiewka ma zapisane z jakiego jest tworzywa. Jeszcze raz wracając do doświadczenia to mam kumpla który handluje częściami samochodowymi i co jakiś czas miał by coś do ,,polepienia''



Wiesz co doświadczenie jakieś tam jest tylko nigdy nie było odpowiedniego powiedzmy profesjonalnego sprzętu żeby się tym zająć. A przyszedł mi pomysł żeby się tym zająć właśnie bardziej profesjonalnie po przez kupno odpowiedniego sprzętu. Mam miejsce gdzie mógł bym to robić cały wolny garaż w którym nawet zimą można nagrzać. Tylko właśnie chce się zorientować czy miał bym klientów bo wyrzucić kasę na sprzęt to nie trudno. Co do dobierania tworzyw to każdy zderzak, owiewka ma zapisane z jakiego jest tworzywa. Jeszcze raz wracając do doświadczenia to mam kumpla który handluje częściami samochodowymi i co jakiś czas miał by coś do ,,polepienia''

A w pobliżu nie brakuje mi lakierni więc nie głupim pomysłem było by dogadanie się jedną z nich więc miał bym tak że w ofercie i lakierowanie naprawianego elementu przez co klientela na pewno by wzrosła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...