Skocz do zawartości

139fmb Strzela w gaźnik, szarpie,przerywa na wysokich obrotach, brak mocy, gasnie...


Arni123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam icon_mrgreen.gif ,

Mam chińskiego crossa 110 icon_redface.gif (było 125). Cross pali od kopa zimny czy ciepły ,ale jest problem i to duży. Mianowicie nie da się nim normalnie jeździć, strzela strasznie w gaźnik i szarpie (jazda wygląda tak : 1 bieg-5km/h 2 bieg 10km/h 3 bieg- 20km/h 4 bieg da się wbić tylko jadać z górki bo inaczej zgaśnie icon_redface.gif 30km/h jakis dziadek wyprzedzał mię jawka na polnej drodze icon_lol.gif . Co zrobiłem : ustawiłem rozrząd, zmieniłem świece, fajkę, cewkę, zmniejszyłem przerwę na świecy, spróbowałem na gaźniku i module kolegi, sprawdziłem czy nie ma lewego powietrza psikając Plakiem przy króćcu (kiedy tak patrzałem w skuterze jak obroty falowały to było widać ze jak się psikało to skuter miał równe obroty). Dodam ze to się zaczęło po zmianie cylindra 125 który zatarłem jeżdżąc bez filtra po żwirowniach (nie wiedziałem że mi odpad). Lecz zmieniłem wszystko co było trzeba (cylinder, pierścienie, tłok, olej, filtr oleju, kupiłem filtr, uszczelki). Co to może być bo nie mam juz do tego sił... icon_exclaim.gif

 

shareon_facebook.pngshareon_twitter.pngshareon_google.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...