Skocz do zawartości

tani działający pas transportowy do mocowania moto/quada


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niech będzie pochwalony

Panowie potrzebuje dosłownie jedną sztukę pasa do mocowania motórów/quadów w busie, dotychczas kupowałem wynalazki top toolsa czy topexa po 5- 8 zł ale pomijając fatalnej jakości klamry które się rozwalały po 2 użyciu , to 2 dni temu mi jeden pękł i kibel mało nie wybił szyby ze złota w moim busie(wkurza mnie że jest przeszklony , wolałbym blaszak ale tego tanio nie poprawię ) i się przestraszyłem i przychodzę po rozum do głowy...

 

tani chiński pasek do spodni to 7 zł , normalny 15m do niby 6 ton to 50-60 zł -mimo że o mało nie straciłem szyby wciąż trochę mi szkoda tej kasy , pozatym nie potrzebuje takiego cholernie długiego to raz , dwa jest strasznie szeroki i nie mogę go przepchnąć przez takie wypusty w podłodze które służą za punkt mocowania, nie ma jakiegoś złotego środka za 20-30 zł ?? z sensowną klamrą przede wszystkim , ciut węższy i mile widziany krótszy ( 5m aż nadto ) ??coś sprawdzonego , bo mam już 3 za 7 zł , 2 są całe ale klamra niedomaga......w tych chińskich pasuje mi że są wąskie tylko że znowu jeden mi pęknął więc być może nie istnieje wytrzymały pas o tej szerokości ??

 

z góry dzięki za pomoc , nie chce tym razem kupić za 20 zł na jeden kurs więc pytam...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz kupić pas z homologacją, taka niebieska wszywka jest zazwyczaj, np w selgrosie, na orlenie czasami są

 

mam do opylenia za grosze wersję 5T(robiony na niemca, nówka sztuka)) ale to chyba trochę przesada, auto idzie nim w pół złamać :D

 

 

 

ten starczy na ciut i jeszcze trochę

http://allegro.pl/pas-transportowy-4m-35mm-2t-atestowany-i4700074365.html

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz przejrzeć aukcje internetowe. Ja kupiłem kiedyś fajne pasy chyba 40 mm szer. dł. 5 m z klamrą do szybkiego zapinania, jak w tych chińczykach z marketów, ale całkiem przyzwoitą. Motorek fajnie się zapina i trzyma super. to było chyba z Viki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup 2 sztuki 5T 5cm dł.4-5m (razem z napinaczem ) , nic nie bedziesz musiał przewlekać przez podłoge , razem 40-50zł .

Do mnie nastepnym razem przyleci próbka od żółtej zarazy , zobaczymy czy rzeczywiście zrywa sie przy 10000kg :bigrazz:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za szybkie odpowiedzi

 

mam do opylenia za grosze wersję 5T(robiony na niemca, nówka sztuka)) ale to chyba trochę przesada, auto idzie nim w pół złamać :D

 

skolko ?? pewno 50mm szeroki ??

 

Kup 2 sztuki 5T 5cm dł.4-5m (razem z napinaczem ) , nic nie bedziesz musiał przewlekać przez podłoge , razem 40-50zł .

 

jeden styknie mi , motóra stawiam po ukosie, kibel na stopce albo w specjalnym stojaku i stoi bez przesady to nie szambo betonowe 15m szesc żeby 2 pasami 5 ton łapać :D

 

ja zabiłem 3 takie

http://allegro.pl/pas-transportowy-5m-250kg-pasy-transportowe-5-99zl-i4721140353.html

 

kategorycznie odradzam , lepiej sobie szczyny za 1.50 zł sztuk 4 kupcie i wypijcie........te klamry są fatalne , nieraz świeżo po wyjęciu z opakowania są krzywe , po naciąganiu potrafią przeskoczyć i pokaleczyć łapę , po 2 naciągnieciach są tak odkształcone że nic im nie pomoże , to się nie nadaje nawet na 1 raz -pierwszy kupiłem zadowolony że tanio i mam pas , drugi kupiłem licząc że będzie lepszy niż 1 , 3 kupiłem bo drugiego zapomniałem a nie miałem portfela i karty i tyle wyskrobałem z kieszeni kurtki , 4 nie kupię :D taśma też jest badziewna w tym ostatnim pękła mi taśma na szyciu przy haku....

 

jedyny plus że są wąskie, cienkie i elastyczne i łatwo je przeplatać przez różne rzeczy

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skolko ?? pewno 50mm szeroki ??

 

5€

50mm

 

nie nie, w pasy trzeba zainwestować

przekonałem się o tym jak mi skuter uciekł z przyczepki na skrzyżowaniu

od tego momentu omijam te bez homologacji

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od paru lat używam pasów z norauto za ok. 50zł/2szt i dają radę

pomocniczo z tyłu podpinam jakimś szajsem

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o 5T do mocowania szamba na lawecie tylko o to że takie pasy starczą na wieki wieków amen . Są grube , a klamra potęzna - ma sie co ścierać i przecierać .

A te qrwa sznurówki to se do namiotu zostaw :D

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 5t są właśnie za grube przez co ciężej jest nimi coś przymocować a w ścigach łatwo nimi uszkodzić plastiki. 35mm, 3t są zdecydowanie lepsze i wygodniejsze w użyciu. U siebie dodatkowo skombinowałem pasy z karabińczykami i dociąłem dokładnie na długość dzięki czemu zapinanie sprzętu jest dużo szybsze - naprawdę ogromna różnica w wygodzie. Jak wozisz motocykl raz na rok to jest to obojętne ale przewożąc sprzęt raz na tydzień i częściej to naprawdę nie warto utrudniać sobie życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sprzedającego z linku wyżej: "abcmocowan". Zarówno szerokość/tonaż, długość jak i typ końcówek prawie dowolnie mnożna wybrać. Docierają na drugi dzień. Ja ze swojego doświadczenia polecam te "przewlekane na okrągło". Według mnie są bezpieczniejsze niż te z hakami.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...