Skocz do zawartości

Pierwszy, tani motocykl.


Rekomendowane odpowiedzi

Honda CB 750 Seven Fifty z 1995r.. Zmieściłem się w założonej kwocie. Wizualnie stan średni. Mechanicznie znacznie lepiej. Do wymiany tylna opona, olej, filtry, klocki tylnie, kierunkowskaz. Dodatkowo kosmetyka i przegląd (bo się skończył). Napęd w stanie bardzo dobrym.Pierwszy i jedyny motocykl jaki obejrzałem. Sprawdziłem u znajomego mechanika, który oświadczył, że naprawdę warto. Wielki plus całej imprezy jest taki, że nie płacę za robociznę, tylko robię wszystko sam pod bacznym okiem mechanika. A uwierzcie, że nie umiem zrobić nic i nie mam narzędzi. Ale pod bacznym okiem fachowca, wiem, że nic złego motocyklowi nie zrobię. Czasami włącza mi się takie myślenie, że mogłem kupić w znacznie lepszym stanie GS500 albo XJ600 i w zasadzie od razu wsiadać i jeździć (chociaż na pewno jakieś drobiazgi byłyby do zrobienia), ale przekonało mnie to, że Sevenka, to jednak level albo i dwa wyżej. Przy okazji uczę się motocykla i poznaję rzeczy, o których nie miałem zielonego pojęcia. Jestem bardzo zadowolony, chociaż jeszcze oficjalnie nie jeżdżę (jakieś małe przejażdżki już były i bardzo się z motocyklem polubiliśmy). Patrzę na ten swój pierwszy motocykl, widzę jakieś niedoskonałości i ułomności, ale systematycznie je eliminuje i widzę jak sevenka coraz bardziej rozkwita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

mam prawko B od ponad 5 lat i szukam własnej 125'tki. Na chwilę obecną nie widzę siebie w kategorii wyżej.

To byłby mój pierwsze motocykl w związku z tym chciałbym zapytać coś takiego w stylu honda cb125f bądź aprillia RS 125 / RS4 125 , Kymco Quannon 125 nadają się na kogoś kto zacznie stawiać swoje pierwsze kroki na motocyklach? Na kupno byłbym w stanie przeznaczyć ok. 8,000 zł, ale byłbym rad gdyby jednak znalazło się coś tańszego i z okolic Gdańsk :)

 

Lub Sachs ZZ 125?

 

przed chwilą jeszcze znalazłem coś takiego

http://olx.pl/oferta/honda-cbf-125-cbf125-kat-b-raty-CID5-ID9GNSN.html#2dfbc75c42

Edytowane przez cr1mson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Chce kupić motocykl o pojemnosci 125 cm3. Mam 180cm wzrostu i 70 kg wagi. Na hondzie cbr wydaje mi sie ze bede wygladał smiesznie, dlatego myslalem o Kymco Quannon albo Hyosung gt. Kymco miał mój sąsiad i nic sie z silnikiem nie działo, a jak to wygląda z Hyosung? Czy jest to awaryjny silnik?? Plus tego moto to gabaryty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...