Skocz do zawartości

TwinCam - serwisowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Ile km masz na tych napinaczach zrobione.

Te napinacze to wielkie dziadostwo gdzieś czytałem, że na syntetyku są wstanie więcej przeżyć.

Zobacz ile kawałków już się wyrwało to co zrobił HD w rozwiązaniach w TC to jest coś niesamowitego ;(

Edytowane przez maniek1300
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile km masz na tych napinaczach zrobione.

Te napinacze to wielkie dziadostwo gdzieś czytałem, że na syntetyku są wstanie więcej przeżyć.

Zobacz ile kawałków już się wyrwało to co zrobił HD w rozwiązaniach w TC to jest coś niesamowitego ;(

 

Nie mam pojęcia ile jest zrobionych km na tych napinaczach. Jedyne co wiem, to to jak wyglądają na dzień dzisiejszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja odebralem swojego TC w zeszłym tygodniu z serwisu. Obecnie ma 28tys mil. do wymiany poszły wszytkie płyny (równiez hamulcowy)+filtry+świece+ślizgi napinaczy rozrządu. Napinacze rozrządu muszą być wymienione bezwzględnie!!! i nie ma ale. Koszt u nas 400zl sztuka potrzbujesz dwie sztuki. Na ebayu kupilem komplet przedni i tylni za 150usd. Czyli dużo taniej. Choć za calość z robocizną poszlo prawie 3 tys.zł

Reszta zalezy od stanu motocykla. Ja swojego sam przywiozłem z USA i stan HD jest idealny. Jesli kupowaleś od naszych rodaków to warto aby ktoś doświadczony go sprawdzil bo na wlasne oczy widzialem co do nas płynie :)

który rok masz tego motocykla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Same ślizgi napinaczy to koszt ok 160PLN, chyba że wymieniałeś całe napinacze. Co do kosztów wymiany to się nie wypowiadam bo nie wiem gdzie to robiłeś.

Nie mniej jednak dajesz zarobić :dry: za 3 koła to masz kit S&S na kołach zębatych i zapominasz o łańcuszkach i napinaczach.

Edytowane przez Daras67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale koła zębate to nie tak chop założyć... co w przypadku gdy wał ma bicie? Rozbieramy silnik w drobny mak i wtedy nie jest 3 tyś... Co do wymiany to kiedyś pytałem pewnej osoby(nie z forum) to mi powiedział 500 zł plus napinacze. Czy to dużo? chyba nie? FIS kiedyś wspominał że trzeba mieć przyrząd żeby dobrze to zrobić ( o ile dobrze pamiętam) także nie wiem, czy każdy to może zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyrząd trzeba mieć do napinacza z tyłu płyty i tylko jeśli nie chcesz wyprasować wałków z tej płyty.

Jeśli masz możliwość wyprasowania wałków, nie potrzeba przyrządu.

Jęli ktoś chce sobie obejrzeć krok po kroku co i jak zrobić przy twin came 88A , to polecam filmy na yt użytkownika pick666.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Edytowane przez pyzdra1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...